تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

tesla_inset_1496036917.jpg

استیو وزنیاک: تسلا کمپانی پیشگام بعدی در حوزه فناوری خواهد بود، نه اپل


زمانی که صحبت از کمپانی مطرح بعدی برای جا به جا کردن مرزهای دنیای فناوری می شود، استیو وزنیاک روی شرکتی که خود یکی از بنیانگذارانش بوده شرط بندی نمی کند.

گفتنی است در خلال مصاحبه ای که توسط بلومبرگ با وزنیاک انجام گرفته، او بیان کرد که ایلان ماسک به دنبال ایده هایی است که حتی به ذهن بسیاری از افراد خطور نکرده.

وزنیاک در ادامه صحبت هایش عنوان کرده که «تسلا هم اکنون در بهترین مسیر قدم گذاشته و آنها تلاش ها و سرمایه گذاری های بسیاری را در حوزه هایی مخاطره آمیز صرف کرده اند.»

ایلان ماسک به دنبال ایده هایی است که حتی به ذهن بسیاری از افراد خطور نکرده

او همچنین اذعان داشته که ماسک فناوری هایی نظیر ماشین های الکتریکی، اتومبیل های خودران و نیاز به یک سیستم حمل و نقل پر بازده را پیش بینی کرده است. وزنیاک در ادامه به تعریف و تمجید از کمپانی «بورینگ» پرداخته و اشاره کرد که مسیرهای حفاری شده در زیر زمین می توانند مشکلات ترافیکی را حل کنند.

استیو در مورد دلیل متمایز بودن تسلا گفت:

آنها با یک خودرو شروع کردند. تسلا مدل S. چی چیزی باعث موفقیت این اتومبیل شد؟ مدل S از دید کاربران بسیار زیبا و گیرا بوده و از لحاظ عملکرد هم بسیار ساده و راحت بود.

این خودرو واقعاً برای نیاز خود ایلان ماسک طراحی شده بود و زمانی که شما بدانید از چه چیزی بسیار خوشتان می آید، قادر خواهید بود بهترین محصولات را تولید کنید.

ممکن است برخی بر این باور باشند زمانی که وزنیاک در مورد ایلان ماسک به عنوان یک پیشرو صحبت می کرده، در ذهن خود او را با استیو جابز مقایسه کرده است. مطمئناً اپل هم در حوزه کامپیوتر موفق شد مرزهای دنیای فناوری را جا به جا کرده و محصولاتی منحصر بفرد را به بازار عرضه کند.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *