تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

ایکس باکس اسکورپیو امسال در چین عرضه خواهد شد


شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که قدرتمندترین کنسول ساخته شده در تاریخ، یعنی ایکس باکس اسکورپیو را اواخر امسال در کشور چین عرضه خواهد کرد.

شرکت مایکروسافت در جریان جلسه‌ای که به تازگی برگزار کرده بود، خاطر نشان کرد که ایکس باکس اسکورپیو را تا قبل از به پایان رسیدن سال جاری، در کشور چین عرضه خواهد کرد. لازم به ذکر بوده که این کنسول میان نسلی قدرتمند، به فروشگاه‌های آمریکایی و اروپایی نیز ارسال خواهد شد.

عرضه ایکس باکس اسکورپیو در چین از این لحاظ حائز اهمیت است که کنسول ایکس باکس وان شرکت مایکروسافت چندین ماه با تاخیر و در سال ۲۰۱۴ در کشور چین عرضه شد. البته با این وجود نیز آن کنسول (ایکس باکس وان) اولین کنسول نسل هشتمی بود که در چین عرضه شد.

علاوه براین، شرکت مایکروسافت در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد که ایکس باکس اسکورپیو از قوی‌ترین کنسول حال حاضر بازار (پلی استیشن ۴ پرو) ۴۰% قدرتمندتر خواهد بود. طبق شواهد موجود، این کنسول میان نسلی در زمان عرضه، از تمامی بازی‌های منتشر شده برای نسخه استاندارد کنسول ایکس باکس وان، پشتیبانی کرده و آن‌ها را به شکل بسیار بهتری اجرا خواهد کرد. جالب است بدانید که لیگ قهرمانی بازی Forza، تابستان امسال در کشور چین نیز برگزار خواهد شد.

با هرچه نزدیک‌تر شدن به مراسم E3 امسال، امیدوار هستیم تا اطلاعات بیشتری از این کنسول میان نسلی، منتشر شود.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *