تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

Injustice-2-Red-Hood.png

تماشا کنید: معرفی شخصیت جدید Red Hood در بازی Injustice 2


تماشا کنید: معرفی شخصیت جدید Red Hood در بازی Injustice 2

بازی مبارزه ای Injustice 2 به تازگی عرضه شده و همان طور که از اد بون افسانه ای و تیم او، یعنی استودیوی NetherRealm انتظار می‌رفت، عنوانی فوق العاده و با کیفیت از کار در آمد.با این که محتوای بازی اصلی بسیار زیاد و راضی کننده است و تعداد شخصیت ها نیز حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد، اما سازندگان با انتشار بازی، به نوعی یک راه جدید را آغاز کردند و قصد دارند تا با انتشار محتواهای الحاقی متعدد، به گسترش بازی خود بپردازند.

همان طور که بسیاری از شما اطلاع دارید، اولین محتوای الحاقی بازی Injustice 2 معرفی شده و قرار است سه شخصیت جدید اما نام آشنا را به بازی اصلی اضافه کند؛ شخصیت های SubZero ،RedHood و Starfire. مشخص است که ساب زیرو شخصیتی مهمان از بازی Mortal Kombat و دو شخصیت دیگر از دنیای کامیک بوک‌های DC هستند.

امروز، استودیوی NetherRealm، یکی از این شخصیت ها را با انتشار یک تریلر معرفی کرد. رد هود برای طرفداران دنیای بتمن بسیار نام آشنایی است و آن ها می‌دانند که چه تاریخچه و گذشته ای در پس او وجود دارد. جیسن تاد پسر بچه بی کس و فقیری بود که توسط بروس وین به سرپرستی گرفته می‌شود. پس از گذراندن مراحل آموزش و به دست آوردن تجربه، او تبدیل به دومین رابین شده و پس از دیک گریسون، به شوالیه تاریکی کمک می‌کند. اما سرنوشت قطعا برای جیسن چیزهای خوبی آماده نکرده است؛ او طی یکی از ماموریت هایش به وسیله جوکر گروگان گرفته می‌شود و مدت زیادی را زیر شکنجه های جوکر می‌گذراند؛ بدون آن که کسی (حتی بتمن) از زنده بودنش خبر داشته باشد و همه او را مرده می‌پنداشتند. شکنجه های بسیار جوکر سرانجام عقل و فکر جیسن را تغییر می‌دهند و او تبدیل می‌شود به رد هود؛ شخصیتی که هیچ رحمی ندارد و از راه تاریک و کثیف به اجرای عدلت مشغول می‌شود. در بسیاری از اثرهای مشهور، او حتی به دنبال به قتل رساندن بتمن است و تلاش های زیادی نیز برای عملی شدن آن می‌کند.

در تریلر منتشر شده که این شخصیت پیچیده را در بازی Injustice 2 معرفی می‌کند، مشاهده می‌کنیم که رد هود (به مانند دیگر شخصیت ها) طراحی بسیار خوبی دارد. رد هود برای مبارزه از انواع و اقسام شوریکن ها، چاقو ها، مواد منفجره و البته اسلحه های دستی بسیار استفاده می‌کند. همچنین در این تریلر، مهارت ها و در آخر، حرکت ویژه او را مشاهده می‌کنیم. هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای اولین محتوای الحاقی بازی Injustice 2 مشخص نشده است. این طور که معلوم است، باید منتظر شخصیت های اضافی بسیاری در بازی Injustice 2 باشیم؛ حتی شخصیت های Watchmen.

شما می‌توانید تریلر معرفی رد هود را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

اگر می‌خواهید اطلاعات و نمایش‌های دیگری از بازی Injustice 2 مطالعه و مشاهده کنید، می‌توانید ازاینجا به تریلر Shattered Alliances و کاپتان کلد، از اینجا به تریلر بخش Gear System، از اینجا به تریلر معرفی Catwoman، از اینجا به تریلر معرفی شخصیت The Flash، از اینجا به تریلر معرفی شخصیت  Poison Ivyyy، ازاینجا به تریلر معرفی شخصیت Brainiacc، از اینجا به تریلر معرفی شخصیت Darkseiddd و ازاینجابه تریلر معرفی شخصیت جوکر دسترسی داشته باشید. استودیوی NetherRealmmmm به تازگی از اولین بسته الحاقی بازی Injustice 22 رونمایی کرده که شخصیت‌های ساب زیرو، استار فایر و رد هود را به بازی اضافه می‌کند. شما می‌توانید تریلر معرفی این بسته الحاقی را از اینجا مشاهده کنید. همچنین ویدیوی جالبی منتشر شده که شما می‌توانید در آن، تمام حرکات ویژه شخصیت‌های اصلی بازی را در آن بررسی کنید. علاوه بر این ها می‌توانید تریلر زمان انتشار بازی را از اینجا و نمرات آن را از اینجا مشاهده کنید.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *