تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

NintendoSwitch_hardware.0.0-ds1-670x379-constrain.jpg

نسخه نینتندو سوییچ Monster Hunter XX از قابلیت کراس-پلی با ۳Ds پشتیبانی می‌کند


نسخه نینتندو سوییچ Monster Hunter XX از قابلیت کراس-پلی با ۳Ds پشتیبانی می‌کند

در حالی که هنوز وضعیت عرضه بازی Monster Hunter XX ساخته شرکت «کپکام» (CapCom) در غرب مشخص نیست، اخیراً جزئیات بیشتری در خصوص نسخه ژاپنی این بازی منتشر شده است.

نسخه فیزیکی این بازی ۵٫۸۸ ین معادل ۵۲ دلار و نسخه دیجیتالی Monster Hunter XX نیز ۵٫۵۴۶ ین معادل ۴۹٫۸۲ دلار قیمت خواهند داشت. این بازی در تاریخ جمعه ۳ شهریور ماه (۲۵ آگوست ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های مقصدش در کشور ژاپن عرضه خواهد گردید. اگرچه محتوای نسخه نینتندو سوییچ بازی مورد بحث مشابه محتوای نسخه نینتندو ۳Ds آن خواهد بود، اما در حالت خانگی نینتندو سوییچ با کیفیت ۱۰۸۰P و در حالت قابل حمل نیز با کیفیت ۷۲۰P اجرا خواهد شد.

بازیکنان قادر خواهند بود تا فایل‌های ذخیره شده خود را مشابه دیگر بازی‌های این سری از جمله Monster Hunter 3 Ultimate و Monster Hunter X (که البته در غرب با عنوان Monster Hunter Generations شناخته می‌گردد) از نسخه نینتندو ۳Ds به نسخه نینتندو سوییچ این بازی انتقال دهند. البته شایان ذکر است که محتوای انتقالی قابل بازگشت به وضعیت قبل خود نخواهند بود.

در نهایت نیز به صورت رسمی مشخص و اعلام شد که نسخه نینتندو سوییچ بازی Monster Hunter XX از قابلیت کراس-پلی (Cross-Play) با نسخه نینتندو ۳Ds به صورت آنلاین پشتیبانی به عمل خواهد آورد. برای حالت محلی یا بخش همکاری قابل افزایش تا سقف چهار نفر نیز بازیکنان می‌توانند کنسول‌های نینتندو سوییچ خود را به یکدیگر متصل کنند. از سوی دیگر باندل مخصوص این بازی به همراه کنسول نینتندو سوییچ نیز که با عنوان Special Edition Switch شناخته می‌گردد نیز در تاریخ جمعه ۳ شهریور (۲۵ آگوست ۲۰۱۷) به ارزش ۳۶٫۲۸ ین معادل ۳۲۵٫۸۷ دلار در بازار ژاپن عرضه خواهد گردید. این باندل ضمن حاوی بودن کنسول نینتندو سوییچ و نسخه‌ای از بازی Monster Hunter XX شامل یک نقاشی ویژه از سری بازی‌های Monster Hunter نیز می‌شود.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *