تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

بازی Call of Duty WWII در E3 نمایش بهتری از Advanced Warfare خواهد داشت


مراسم E3 امسال نه تنها برای طرفداران بازی Call of Duty WWII بلکه برای تمامی بازیکنان بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. طبق شواهد موجود، بازی‌های بزرگ و زیادی قرار است اواخر امسال یا اوایل ساری آینده میلادی منتشر شوند و مطمئنا بهترین مکان برای معرفی آن‌ها، E3 2017 است.

یکی از این عناوین بزرگ بدون شک بازی Call of Duty WWII بوده که سازنده آن‌، استودیوی «اسلج‌همر گیمز» (Sledgehammer Games)، قول‌های زیادی نیز به طرفداران و علاقه‌مندان مجموعه ندای وظیفه داده است.

آقای «مایکل کندری» (Michael Condrey)، رییس و موسس استودیوی اسلج‌همر، در شبکه توییتر اعلام کرد که نمایش بازی Advanced Warfare در مراسم E3 2014 بسیار هیجان‌انگیز بود اما نمایش بازی Call of Duty WWII در E3 بسیار بهتر از آن خواهد بود و آن نمایش را زیر پا له می‌کند! او ادامه داد:

E3 سال ۲۰۱۴ برای استودیوی اسلج‌همر بسیار شگفت انگیز بود. ما امسال قصد داریم تا با Call of Duty WWII آن نمایش را نابود کنیم!

علاوه‌بر این، یکی از طرفداران از آقای کندی سوال پرسید که آیا بازیکنان می‌توانند در بازی Call of Duty WWII بدون وقفه بدوند یا خیر؟ موسس استودیوی اسلج‌هر به این پاسخ جواب منفی داد که با توجه به بازه زمانی این عنوان (جنگ جهانی دوم) منطقی به نظر می‌رسد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *