تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

Screen-Shot-2017-05-29-at-8.03.05-AM-300x188.png

بازی Shenmue III در مراسم E3 امسال حضور نخواهد داشت؛ شخصیت جدید معرفی شد


متاسفانه بازی Shenmue III در مراسم E3 2017 نمایشی نخواهد داشت، اما استودیوی سازنده برای جبران کردن این خبر نسبتا تلخ، تصاویری را از شخصیت کاملا جدید بازی منتشر کرد.

استودیوی سازنده بازی Shenmue III روز گذشته گزارش ماهانه خود را منتشر کرد و بر اساس آن مشخص شد که بازیکنان نباید انتظار داشته باشند عنوان مورد علاقه آن‌ها در E3 امسال حضور داشته باشند. طبق گزارش منتشر شده، استودیوی YS Net قصد دارد تا کل ماه ژوئن را صرف توسعه خود بازی Shenmue III کند و به همین دلیل نمی‌تواند در هیچ مراسمی شرکت کند.

البته همه خبرهای Shenmue III ناراحت کننده نیستند، جدای از اعلام غیبت این بازی در E3، تصاویری منتشر شده که یکی از شخصیت‌های جدید این عنوان اکشن ماجراجویی را نشان می‌دهد.

هرچند نام این شخصیت اعلام نشد اما حداقل می‌توانیم ظاهر او را مشاهده کنیم. این شخصیت دارای عضلات بزرگ و موهای بلندی بوده که در ادامه می‌توانید ان را تماشا کنید:

لازم به ذکر است که مجموعه بازی‌های Shenmue متعلق به شرکت سگا بوده و ۲ قسمت اول آن در سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۱ برای کنسول‌ دریم کست منتشر شده‌اند. اولین قسمت از این مجموعه در زمان خود، پرهزینه‌ترین بازی ویدیویی در تاریخ لقب گرفت و بیش از ۴۷ میلیون دلار صرف ساخته آن عنوان شد. هرچند این مجموعه طرفداران زیادی برای خود پیدا کرد، اما نسبت به هزینه‌ای که صرفه آن شده بود، در نهایت به یک شکست تجاری تبدیل شد. به همین علت قسمت سوم آن با تاخیر بسیار زیادی در حال توسعه است.

در مراسم E3 سال ۲۰۱۵ بازی Shenmue III برای دومین بار معرفی شد و این بار قرار بود که بودجه خودش را از کمپین کمک‌های کردمی کیک استارتر تامین کند. این بازی موفق شد در این کمپین بیش از ۶٫۳ میلیون دلار جمع آوری کند که در تاریخ کیک استارتر بی‌سابقه بوده است.

ناگفته نماند که خالق مجموعه، آقای «یو سوزکی» (Yu Suzki) نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی این قسمت از بازی را برعهده داشته و قرار است آن را تا اواخر سال جاری برای پی‌سی و پلی استیشن ۴ منتشر کند.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *