تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

سقوط-گلکسی-اس-۸-و-ال-جی-جی-۶-۸۹۱-۶۲۰x413.jpg

تست سقوط گلکسی اس ۸ و ال جی جی ۶ ؛ کدام یک محکم‌تر است؟


با تست سقوط گلکسی اس ۸ و ال جی جی ۶ در کنار یکدیگر، به میزان توانایی دو گوشی موبایل Galaxy S8 و LG G6 برای ایستادگی در برابر ضربات ناگهانی و رها شدن از ارتفاع پی می‌بریم.

شاید دیدن چنین ویدیوهایی برای افراد شدیدا علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی و مخصوصا دنیای گوشی های موبایل مناسب نباشد، چرا که در آن‌ها باید شاهد خرد شدن دو مورد از بهترین دستگاه‌های اندرویدی حال حاضر بازار باشید. پیش از مشاهده ویدیو و عکس‌های قرار گرفته در گالری انتهای مطالب باید بدانید از این تست سقوط ال جی جی ۶ و گلکسی اس ۸، هیچ دستگاهی موفق بیرون نمی‌آید، پس با خیال تماشای قدرت بدنی بالای پرچمدار مورد علاقه خود به سراع آن‌ها نروید.

تست سقوط گلکسی اس 8 و ال جی جی 6

در تست سقوط گلکسی اس ۸ و ال جی جی ۶ محصول سامسونگ عملکرد بهتری داشت

پیش از انجام آزمایش نیز پیش‌بینی‌هایی درباره میزان مقاومت ال جی جی ۶ و گلکسی اس ۸ داشتیم، چرا که بخش بیرونی هر دوی آن‌ها مخصوصا پرچمدار سامسونگ تماما از شیشه ساخته شده است. ال جی برای پوشش‌دهی نمایشگر و دوربین پرچمدار خود از شیشه محافظ گوریلا گلس ۳ استفاده کرده است، در حالی که دیگر بخش‌های پنل پشتی با گوریلا گلس ۵ محافظت می‌شوند. این شیشه‌‌ها از لبه، توسط یک فریم فلزی پوشانده شده‌اند.

تست سقوط گلکسی اس 8 و ال جی جی 6

از آنجایی که هم در پنل پشتی و هم در پنل جلویی پرچمدار سامسونگ از شیشه‌های محافظ گوریلا گلس ۵ استفاده شده، انتظار داشتیم مقاومت گلکسی اس ۸ در برابر ضربات ناگهانی بیشتر باشد. البته به خاطر طراحی منحنی نمایشگر آن، بخش بیشتری از شیشه در معرض آسیب قرار دارد. برخلاف صفحه نمایش، گوشه‌های دستگاه به خوبی توسط فریم فلزی محافظت می‌شوند.

پیش از مشاهده ویدیوی تست سقوط گلکسی اس ۸ و ال جی جی ۶ در نظر داشته باشید این یک آزمایش علمی و دقیق نیست و قرار نیست تا میزان فشار و ارتفاع در آن به صورت دقیق اندازه‌گیری شوند. در ابتدای ویدیو به صراحت ذکر می‌شود که در این تست، هر دو دستگاه تخریب می‌شوند و هدف از انجام مقایسه، یافتن دستگاهی است که کمترین میزان خسارت را برمی‌دارد. به عنوان نتیجه‌گیری باید اعلام کنیم در صورت خرید هر یک از این دو دستگاه، حتما یک قاب محافظ برای آن‌ها تهیه کنید، چرا که در صورت رها شدن از ارتفاعی نه چندان زیاد، گوشی موبایل چند میلیونی شما در صورت از کار نیافتن، به طور کامل از قیافه خواهد افتاد.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *