تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

تصاویر جدیدی از بازی Dragon Quest X بر روی پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر شد


سرانجام طرح روی جلد بازی Dragon Quest X برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر شد. این بازی بر روی کنسول هیبریدی شرکت نینتندو ۲۴ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهد داشت.

شرکت اسکوئر انیکس دیروز نسخه ژاپنی بازی Dragon Quest X را برای کنسول‌های سونی و نینتندو معرفی کرد. علاوه‌بر این، تصاویری از این بازی به همراه طرح روی جلد آن نیز منتشر شده است که تماشای آن‌ها خالی از لطف نیست.

لازم به ذکر بوده که هر سه قسمت این مجموعه که برای کنسول Wii منتشر شده بودند، به صورت یک پکیج کامل برای پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده است که برای نسخه مربوط به نینتندو سوئیچ بازی Dragon Quest X یک به روزرسانی منتشر می‌کند که نسخه Wii را به نسخه سوئیچ مرتبط می‌سازد.

جالب است بدانید که درون جعبه نسخه نینتندو سوئیچ این عنوان، کارتیج فیزیکی بازی (بازی‌های نینتندو سوئیچ بر روی کارتیج ذخیره شده و منتشر می‌شوند) وجود ندارد و در عوض بازیکنان با باز کردن جعبه آن، کدی را دریافت می‌کنند که امکان دانلود دیجیتالی این بازی را فراهم می‌سازد. برای دانلود این بازی بر روی سوئیچ، باید ۲۴ گیگابایت فضای خالی در کنسول خود داشته باشید.

بازی Dragon Quest X در تاریخ ۱۷ آگوست (۱۶ مرداد) امسال برای پلی استیشن ۴، و در تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) امسال برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. این بازی از هم‌اکنون برای پی‌سی و Wii U قابل تهیه است. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی Dragon Quest X را تماشا کنید:

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *