تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

۳۲۳۹۱۶۴-ac-610x813.jpg

تصویری از شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed: Origins لو رفت


طبق تصویر لو رفته در داخل یکی از شعب فروشگاه‎های زنجیره‎ای گیم‎استاپ، شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed: origins لو رفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده تصویر ذکر شده با گیم‎شات در ادامه مطلب همراه باشید. 

اوایل ماه جاری بود که یک اسکرین شات از شخصیت اصلی نسخه جدید بازی Assassin’s Creed در فضای مجازی پخش شد. حال تصویر دیگری منتشر شده که علاوه بر ارائه نگاهی بهتر و واضح‎تر به این شخصیت، نام او را نیز فاش می‎سازد.

طبق تصویری که می‎توانید در زیر مشاهده نمایید، شخصیت مذکور Ba Yek نام دارد. این تصویر ابتدا در صفحه فیسبوک طرفداران بازی و سپس در سایت Reddit قرار گرفت.

3239164-ac

در این شرایط، تصویر این تی‎شرت علاوه بر نام، نگاه اجمالی خوبی را نیز به ما می‎دهد تا بتوانیم صحت اسکرین شات‎های منتشر شده در اوایل ماه جاری را تایید نماییم. تاکنون تنها توانسته‎ایم وی را از زوایه پشت نگاه کنیم، اما به نظر می‎رسد که تیر و کمان و سپر، سلاح‎های اصلی او باشند.

اشرف اسماعیل، کارگردان بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag، در واکنش به تصویر منتشر شده در توئیتر خود نوشت:

تی‎شرت قشنگی است!

اشرف اسماعیل مدتی پیش اعلام کرده بود که به‎عنوان کارگردان پروژه‎ای معرفی نشده در یوبی‎سافت مشغول به کار است که به نظر می‎رسد منظور وی، نسخه جدید Assassin’s Creed باشد. اعضای تیم سازنده او هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‎اند.

پس از یک سال سکوت، یوبی‎سافت تایید کرد که در سال مالی جاری، نسخه جدیدی از سری Assassin’s Creed منتشر خواهد شد، علاوه بر این، تنها یک تصویر ساده با جمله «دوران جدیدی آغاز خواهد شد»، از سوی سازندگان در دسترس قرار گرفت. سپس با توجه به اسکرین شات‎های متعدد، اذعان شد که نسخه جدید، Assassin’s Creed: Origins نام داشته و وقایع آن در کشور مصر رخ خواهد داد. شایان به ذکر است که شایعه‎ای مبنی بر تغییر نام بازی به Assassin’s Creed: Empire نیز وجود دارد.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما نام نسخه جدید چه خواهد بود؟

 

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *