تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

NintendoSwitch_hardware.0.0-ds1-670x379-constrain.jpg

تولید نینتندو سوییچ بازهم افزایش خواهدیافت


تولید نینتندو سوییچ بازهم افزایش خواهدیافت

بعد از عرضه رکورد شکن نینتندو سوییچ خبرهای متعددی درمورد تولید و فروش آن به میان آمد و به نظر می‌رسد نینتندو تصمیم به افزایش دوباره کنسول خود دارد

عرضه رکوردشکن نینتندو سوییچ به طور مکرر باعث شد تا نینتندو تولید این محصول را در ماه مارس افزایش دهد. گزارشات جدید نشان می‌دهند که این افزایش تولید ممکن است دوباره اتفاق بیفتد.

به گزارش فایننشال تایمز، منابع خبری نزدیک به نینتندو گفته‌اند که به دلیل نزدیک شدن به فصل تعطیلات، افزایش تولید سفارش‌داده شده‌است تا به برآورده کردن تقاضا کمک کند. نینتندو نیز چنین حرکتی را تأیید کرده‌است، اما طبق گزارشات ۱۸میلیون واحد تا ۳۱مارس ۲۰۱۸ تولید خواهد کرد. که این نسبت به آمار رسمی نینتندو که تولید ۱۰میلیونی است افزایش قابل توجهی داشته‌است.

تحلیلگران به فایننشال تایمز گفته‌اند که نینتندو ممکن است به صورت محافظه کارانه حرف بزند. هیروتوشی موراکامی از مورگان استنلی اشاره‌ کرده‌است که شمارش پایانی تولید سال جاری می‌تواند ۲۰میلیون واحد باشد. با اینحال نینتندو با موانع تولید روبرو است؛ درحالی که ممکن است از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین سخت‌افزار استفاده نکند، محدودیت عرضه قطعاتی مانند صفحه نمایش ال سی دی برای آن وجود دارد.

این گزارش همچنین به طور معمول به انتظار عرضه بازی Super Mario Odyssey در ماه نوامبر اشاره می‌کند. اما به طور رسمی عرضه آن در پایان سال جاری اعلام شده‎است و عرضه آن تا سه ماهه چهارم سال انتظار نمی‌رود، بنابراین عرضه‌ Super Mario Odyssey در ماه نوامبر پذیرفتنی است.

نینتندو تابحال یکبار محموله سویچ خود را از هدف تحویل جهانی ۲میلیون واحد در ماه مارس به ۲٫۷۴میلیون واحد افرایش داده‌است (همچنین شکل غیرمعمولی در حمل‌ونقل این کنسول از طریق هواپیما نیز صورت‌گرفت.).

این یک عرضه بزرگ است که رکورددار به عنوان سریع‌ترین سیستم فروش نینتندو به حساب می‌آید و این باعث شد که طبق گزارشات این کمپانی تولید سویچ را در ماه مارس افزایش‌دهد. در آن زمان گفته شده‌ بود که نینتندو هدف تولید حداقل ۱۶میلیون واحد از این کنسول را در پایان مارس ۲۰۱۸ دنبال خواهد کرد.

 

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *