تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

تولید کنسول نینتندو سوئیچ افزایش خواهد یافت


بر اساس گزارش The Financial Times، شرکت نینتندو اعلام کرده است که تولید کنسول نینتندو سوئیچ را افزایش خواهد داد و تا پایان سال مالی، یعنی تا ماه مارس ۲۰۱۸، ۱۸ میلیون دستگاه نینتندو سوئیچ تولید خواهد کرد. اگر این خبر واقعیت داشته باشد، این اقدام شرکت نینتندو به خاطر عدم ایجاد نارضایتی میان طرفداران خواهد بود زیرا در دوران تعطیلات ممکن است به دلیل افزایش تقاضای مصرف کنندگان، شرکت‌ها با کمبود کالا در انبار مواجه شوند.

البته این اقدام از جانب نینتندو تنها به دلیل  افزایش احتمالی تقاضای طرفداران نخواهد بود و شاید بر اساس گزارشات منابع خبری، این اقدام به دلیل کمبودِ احتمالی ال‌سی‌دی صفحه نمایش کنسول نینتندو سوئیچ باشد.

از لحاظ فروش کنسول نینتندو سوئیچ شرایط خیلی خوبی را دارد و از زمان عرضه، همیشه پرفروش‌ترین کنسول در ژاپن بوده و در ماه آپریل، به پرفروش‌ترین کنسول در آمریکا نیز تبدیل شد. یکی از موضوعاتی که می‌تواند بر فروش نینتندو سوئیچ در ژاپن تاثیر مستقیم داشته باشد، عرضه بازی Monster Hunter XX برای این پلتفرم است. اگر اوضاع به همین شرایط پیش برود، شرکت نینتندو به صورت حتمی دوران بد خود با کنسول Wii U را فراموش خواهد کرد.

به تازگی دو بازی مستقل Phantom Trigger و Golf Story نیز برای کنسول نینتندو سوئیچ معرفی شده است و بازی Mario Kart 8 Deluxe هم به طور دیوانه کننده‌ای فروش می‌رود.

کنسول Wii U تا به امروز تنها ۱۴ میلیون نسخه فروش داشته است، ولی نینتندو اعتماد زیادی به کسنول جدید خود دارد و باید دید که آیا کنسول نینتندو سوئیچ موفق خواهد شد از فروش ۱۰۰ میلیونی Wii عبور کند یا خیر.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *