تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

gallery-1492711679-got1.jpg

جزئیات و تعداد قسمت‌های فصل پایانی Game of Thrones تایید شد


تاکنون به صورت غیر رسمی اعلام شده است که فصل هفتم و هشتم Game of Thrones که بخش‌های پایانی حماسه وستروس هستند قرار نیست طبق معمول شامل ۱۰ قسمت شود. چندی قبل‌تر به صورت رسمی اعلام شد که فصل هفتم تنها هفت قسمت خواهد داشت که دلیل آن‌ هم حجم گسترده کار بود. حال تعداد قسمت‌ها و جزئیات فصل هشتم و پایانی این مجموعه هم به صورت رسمی مشخص شد.

دیوید بنیف (تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده ارشد مجموعه) قبل از آغاز فصل ششم در سال گذشته گفت که دو فصل پایانی به احتمال زیاد ۱۳ قسمت خواهند داشت. اما این احتمال هیچ‌وقت به صورت قطعی تایید نشد، حال به نظر می‌رسد که فصل هشتم تنها ۶ قسمت خواهد داشت.

با توجه به گزارش انترتینمنت ویکلی و بر اساس گفته منابع داخلی و خارجی فصل هشتم Game of Thrones شامل ۶ قسمت می‌شود که تاییدی بر حرف سال گذشته بنیف و ویس است. این ۱۳ قسمت مجموعه را تماماً به ۷۳ قسمت می‌رساند که گویا از اول هم همین برنامه را داشته است. با توجه به گزارش، بنیف و ویس هم‌اکنون – بااینکه هنوز کار بر سر فصل هفتم پایان نیافته است – در حال نوشتن ۶ قسمت پایانی هستند.

gallery-1492711679-got1

هفته گذشته تریلر کامل فصل هفتم Game of Thrones به همراه پوستری از شخصیت منفی شاه شب (The Night King) منتشر شد و بازخورد آن بلافاصله در فضای مجازی رکورد زد (با ۶۷ میلیون بازدیدکننده در ۲۴ ساعت اول تبدیل به پربیننده‌ترین تریلر تاریخ تلویزیون شد) و بحث‌ها و تئوری‌های زیادی در میان طرفداران به راه انداخت. بااینکه Game of Thrones سال آینده با فصل هشتم پایان می‌یابد، این پایان ماجرا برای دنیای وستروس نخواهد بود. HBO با همکاری جرج مارتین (نویسنده و خالق این دنیای فانتزی) در حال کار برروی ۵ سریال فرعی بر اساس دنیای وستروس است اما هنوز جزییات دیگری مبنی بر داستان این مجموعه‌ها و برهه‌ای که در آن به وقوع می‌پیوندند نداریم.

GoT-Sn7_FirstLook_06

چرا تعداد قسمت‌های کمتر؟

شاید بسیاری از طرفداران از خود بپرسند که دلیل این تصمیم برای کوتاه کردن دو فصل آخر چیست. اول از همه، بنیف و ویس در مصاحبه‌ها گفته‌اند که با این ۱۳ قسمت می‌توان به تمامی خط‌های داستانی رسید و به سمت پایان این داستان عظیم حرکت کرد (پس اگر این کار را می‌توان در قسمت‌های کمتر انجام داد، مسلما طولانی کردن بی‌جهت می‌تواند بر روی کیفیت این دو فصل تاثیر بگذارد)، از طرفی ویس اعلام کرد که ساخت و تولید Game of Thrones از یک مجموعه تلویزیونی معمولی خارج شده و کم کم دارد به حجم کاری تولید و گسترش یک فیلم سینمایی می‌رسد. با توجه به اینکه به پایان داستان نزدیک می‌شویم و وقت جنگ تمام عیار میان خاندان‌های باقی‌مانده و البته نبرد با تهدید وایت‌واکرها رسیده است، مسلما کار ساخت و حجم آن از تمامی فصل‌های قبلی بیشتر خواهد بود.

فصل هفتم Game of Thrones در ۱۶ جولای (۲۵ تیرماه) امسال پخش خواهد شد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *