تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

حالت دو نفره بازی Far Cry 5 تنها به صورت آنلاین قابل انجام خواهد بود


شما می‌توانید بازی Far Cry 5 را همراه با یکی از دوستان‌تان به صورت دو نفره (co-op) انجام دهید که فوق العاده به نظر می‌رسد و این همان چیزی است که ارزش تکرار دوباره این عنوان را بالا می‌برد اما یک مشکل وجود دارد، حالت دونفره فقط به صورت آنلاین امکان‌پذیر است! پس اگر دوست نزدیک‌تان به خانه شما آمد و شبیه انسان‌های معمولی دور هم بودید، این فرصت را نخواهید داشت که از حالت دو نفره بازی Far Cry 5 لذت ببرید!

شرکت «یوبی‌سافت» (Ubisoft) این مسئله را رسما تایید کرده است. بله، مشخصا حالت دو نفره آنلاین جذاب است و از وجودش سپاسگذاریم اما چرا این حالت را به صورت آفلاین هم در دسترس طرفداران قرار ندادند؟ چرا این روزها کمتر شاهد این اتفاق هستیم؟ چرا حالت تقسیم صفحه (splitscreen) تبدیل به یک چیز قدیمی شده است؟ یکی از مسائلی که باعث می‌شود شرکت «نینتندو» (Nintendo) را دوست داشته باشیم این است که علاوه بر حالت آنلاین، همیشه از حالت آفلاین نیز حمایت می‌کنند.

به هر حال امیدواریم که یوبی‌سافت در این مورد تجدیدنظر کند. بازی Far Cry 5 که چند روز قبل معرفی شد، در شهر ساختگی «هوپ کانتی» (Hope County) در مونتانا اتفاق می‌افتد، جایی که شخصیت اصلی و متحدان‌اش باید علیه یک فرقه مذهبی مبارزه کنند. این فرقه مذهبی که رهبری آن بر عهده مردی به نام «پدر» (The Father) است، در حال به تصرف درآوردن بخش‌هایی از هوپ کانتی است. این بازی در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ (۸ اسفند ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *