تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

ps4-slim-5.jpg

شایعه: نسخه طلایی پلی‌استیشن ۴ اسلیم بزودی منتشر خواهد شد


شایعه: نسخه طلایی پلی‌استیشن ۴ اسلیم بزودی منتشر خواهد شد

به نظر می‌رسد که شرکت سونی تصمیم دارد تا مدتی دیگر کنسول پلی‌استیشن ۴ اسلیم را در قالب رنگی دیگر به بازار عرضه کند. بر اساس گزارش برخی از خرده‌فروشی‌ها، در تاریخ جمعه ۱۹ خرداد ماه (۹ ژوئن ۲۰۱۷) شاهد عرضه شدن نسخه طلایی کنسول پلی‌استیشن ۴ اسلیم از سوی شرکت سونی خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس تصویری که اخیراً از سوی کاربران وب‌سایت «ردیت» منتشر شده است، شرکت سونی تصمیم دارد که به زودی نسخه طلایی رنگ کنسول پلی‌استیشن ۴ را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. تصویر درز پیدا کرده از این کنسول را می‌توانید از زیر مشاهده کنید:

همانطور که از تصویر پیداست، تا مدتی دیگر، باریک‌ترین مدل کنسول پرفروش و موفق پلی‌استیشن ۴ در قالب رنگ طلایی به بازار عرضه خواهد شد. کنسول مورد بحث به کنترلر DualShock 4 با طرح طلایی نیز مجهز است. این کنترلر از ماه ژانویه سال جاری میلادی با قیمت ۷۰ یورو به صورت جداگانه قابل خریداری و تهیه است.

تابدین لحظه شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی هیچ واکنشی نسبت به این شایعه نشان نداده است؛ اما از آنجایی که مدتی است کنترلر طلایی رنگ DualShock 4 در بیشتر مناطق قابل دسترسی است و با واکنش مثبت خریداران نیز مواجه گشته است، به احتمال زیاد شرکت سونی تصمیم به عرضه نسخه طلایی رنگ نسخه باریک پلی‌استیشن ۴ نیز بگیرد.

نسخه اسلیم پلی‌استیشن ۴ از مشخصات سخت‌افزاری مشابه با نسخه استاندارد این کنسول برخوردار است منتهی سونی سخت‌افزار آن را در محفظه‌ای کوچکتر جای داده است. از اواسط ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی، شرکت سونی اقدام به انتشار پلی‌استیشن ۴ پرو، نسخه قدرتمند کنسول پلی‌استیشن ۴ کرد. کنسول نامبرده از کیفیت ۴K پشتیبانی می‌کند و توانایی اجرای برخی از بازی‌های ویدئویی را با گرافیک و نرخ فریم ریت بالاتر دارد.

تاکنون اکثر خبرها و شایعات در خصوص رنگ‌بندی‌های کنسول‌های سونی بیشتر معطوف به پلی‌استیشن ۴ استاندارد و پلی‌استیشن ۴ اسلیم بوده و به نظر می‌رسد که شرکت سونی تصمیمی به عرضه کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو در قالب رنگی جدید ندارد؛ البته برای کسب اطلاعات رسمی و بیشتر باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی سونی بمانیم.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *