تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

نسخه کنسولی بازی Perception با یک هفته تاخیر منتشر خواهد شد


بازی Perception اثر ترسناک اول شخص جدید استودیوی نسبتا تازه تاسیس «دیپ اند» (DeepEnd) است که اعضای آن، همان کسانی هستند که در استودیوی تعطیل شده «ایرشنال گیمز» (Irrational Games) کار می‌کردند و بازی BioShock را در کارنامه دارند. در حالی که این بازی قرار بود امروز برای کنسول‌ها منتشر شود اما با تاخیر یک هفته‌ای رو به رو شده است.

استودیوی دیپ اند اعلام کرد که نسخه ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بازی Perception در تاریخ ۳۰ مه (امروز) منتشر نخواهد شد اما نسخه پی‌سی بدون هیچ تاخیری در استیم، در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

استودیوی دیپ اند در توئیتر اعلام کرد که علت این تاخیر، «اشتباه اداری غیرمنتظره» بوده است، بنابر این آن‌ها مجبور شده‌اند که نسخه کنسولی را با تاخیر یک هفته‌ای عرضه کنند. اگر این تاخیر دقیقا هفت روز باشد، پس در تاریخ «۶ ژوئن» (۱۶ خرداد) باید منتظر انتشار این بازی باشیم.

شما در این بازی، در نقش یک زن نابینا به نام «کسی تورنتون» (Cassie Thornton) قرار می‌گیرید که باید راه‌اش را در عمارتی در شهر ماساچوست پیدا کند. این خانه بزرگ، توسط یک نیروی ماوراء طبیعه به نام «حضور» (presence) تسخیر شده است. تنها ابزار شما، یک عصا برای راه رفتن و یک گوشی هوشمند است و البته توانایی شما در شنیدن. هر بار که عصای شما به زمین برخورد می‌کند، شما می‌توانید تجسمی از دنیای اطراف خود را ببینید.

بازی Perception شامل بخش‌های مختلفی است که هر کدام در یک دوره زمانی جریان دارند. هر دوره زمانی، اتفاقات فاجعه‌باری که در درون این عمارت رخ داده را توضیح می‌دهد. هنگامی که این مراحل تکمیل می‌شوند، بازیکن در زمان سفر می‌کند و شکل این عمارت، از طراحی آن تا آدم‌ها و ارواحی که درون آن زندگی می‌کنند، به طور کامل تغییر می‌یابد.

بودجه ساخت این بازی توسط کیک‌استارتر فراهم شده است و وظیفه انتشار آن بر عهده شرکت لهستانی «فیردمیک» (Feardemic) است.

 

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *