تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

۱۷۰۵۶۵۰٫jpg

گیگابایت از مادربردهای X299 AORUS Gaming پرده برداشت، تحول را حس کنید


گیگابایت مادربردهای مخصوص گیمینگ سری X299 AORUS Gaming را معرفی کرد. مادربردهای X299  گیگابایت دارای قابلیت هایی چون LEDهای دیجیتال، سه شکاف M.2، فناوری Fan Stop و فناوری اخیراً عرضه شده Optane هستند. این بار نه تنها با بهبودهای سخت افزاری، بلکه با بهبودهای نرم افزاری نیز روبرو هستیم.

گیگابایت فناوری بهبود دهنده گیمینگ و استریم آنلاین WTFast را را به ارمغان آورده. بهبودهای سخت افزاری شامل صدای ESS Sabre، کنترلر ASM3142 USB 3.1 و قابلیت های انحصاری چون RGB Fusion و Smart Fan 5 با Fan Stop می شود. در وجود همه این بهبودها سری X299 AORUS Gaming برای آینده آماده است.

گیگابایت در همکاری با WTFast فناوری بهبود دهنده گیمینگ و استریمینگ آنلاین را به مادربردهای خود آورده که ارتباط گیمر با سرورهای بازی و در نتیجه آن تجربه گیمینگ آنلاین را بهبود می بخشد. در وجود این قابلیت گیمرها می توانند از ارتباط شبکه پایا و سریعتر لذت ببرند.

مادربردهای X299 AORUS Gaming 9 و X299 AORUS Gaming 7 با برخورداری از نورپردازی انحصاری RGB Fusion و بهره گیری از LEDهای دیجیتال، قادر هستند زیبایی را به هر کیس ای ببخشند. LEDهای دیجیتال قادر به نمایش جلوه ها و الگوهای نماشی جدید هستند. حالا می توان تمامی LEDهای سرخود را به طور مجزا کنترل کرد. همچنین امکان متصل نمودن نوارهای LED دیجیتال نیز وجود دارد. با معرفی LEDهای دیجیتال، RGB Fusion تا ۸ الگوی نمایشی جدید معرفی می کند. هدر LED دیجیتال مادربردهای AORUS Gaming با تمامی نوارهای LED دیجیتال سازگاری دارد و از هر دو نوارهای ۵ و ۱۲ ولتی پشتیبانی می کند.

یکی از قابلیت های نرم افزاری جدید گیگابایت که با مادربردهای سری X299 AORUS Gaming  معرفی شده، برنامه Smart Fan 5 با قابلیت جدید Fan Stop است که کنترل و مدیریت خنک کننده های مایع را بهبود می بخشد. فناوری Fan Stop در مواقعی که دما زیر مقدار تعیین شده باشد، تمامی فن ها را متوقف می کند اما پمپ واترکولر همچنان فعال خواهد ماند، این کار نه تنها به کاهش نویز کمک می کند، بلکه باعث کاهش استهلاک فن ها نیز می شود. قابلیت Fan Stop با انواع کولرها سازگاری دارد و به واترکولرها محدود نمی شود. Smart Fan 5 از طریق کنترل بهبودیافته و توانایی نمایش لحظه ای دما و حجم گردش مایع خنک سازی، کنترل کامل بر خنک سازی سیستم را ممکن می کند. همچنین هدر فن ۳ آمپری تعبیه شده قادر به پشتیبانی از قدرتمندترین پمپ ها است.

مادربردهای جدید گیگابایت نه تنها به سه شکافM.2 مجهز هستند، بلکه قابلیت های انحصاری نیز دارند.  یکی دیگر از قابلیت های جدید معرفی شده M.2 Thermal Guard نام دارد که یک حرارت گیر فلزی به منظور خنک سازی هرچه بهتر وسایل M.2 است. استفاده از M.2 Thermal Guard به کاهش بروز گلوگاه ناشی از دمای بالا و همچنین افزایش دوام SSD کمک می کند. همچنین مادربردهای X299 AORUS Gaming از فناوری Optane پشتیبانی می کنند.

صدای رده استودیو تنها با  بکارگیری اجزای حرفه ای رده استودیو قابل دست یابی است و این همان چیزی است که در مادربردهای X299 AORUS Gaming گیگابایت یافت می شود. مادربردهای AORUS به مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) مجزا ESS Sabre با توانایی ارائه نسبت سیگنال به نویز ۱۲۷ دسیب مجهز هستند که تا پیش از این تنها در تجهیزات حرفه ای گران قیمت یافت می شد.

به زودی تصاویر و جزئیات اختصاصی از هریک از مادربردهای X299 AORUS Gaming  گیگابایت را منتشر خواهیم کرد.

 


کیس و پاور گرین


جی اسکیل با گارانتی آواژنگ

مطالب مرتبط :

به اشتراک بگذارید

چسبانده شده ها

محبوب ها


دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *