تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

بازی Far Cry 5 از هم‌اکنون داری قابلیت پیش‌دانلود است


شرکت یوبی‌سافت سر انجام در روز جمعه گذشته از بازی Far Cry 5 پرده برداشت. این بازی در نیو هوپ موناتانا جریان دارد و بازیکنان در نقش یک نماینده دولت قرار گرفته و باید با کمک شهروندان در مقابل گروهی شبه مذهبی به نبرد بپردازند.

هرچند این بازی قرار است در بهار سال آینده منتشر شود، اما بازیکنان از هم‌اکنون می‌توانند این عنوان را پیش‌خرید کنند. جالب‌تر آنکه، کسانی که Far Cry 5 را بر روی استور ایکس باکس پیش‌خرید کنند، هم‌اکنون می‌توانند آن را پیش‌دانلود کنند. همانطور که در جریان هستید، بازی‌ها معمولا چند روز قبل از انتشار رسمی برای پیش‌دانلود قرار می‌گیرند و این برای اولین بار بوده که یک عنوان ۹ ماه قبل‌تر از انتشار رسمی قابلیت پیش‌دانلود را فعال کرده است.

در اخبار گذشته نیز اشاره کردیم که شرکت یوبی‌سافت نسخه‌های مختلفی را برای بازی Far Cry 5 در نظر گرفته است. نسخه استاندارد این اثر با قیمت ۶۰ دلار، نسخه دلوکس آن با قیمت ۷۰ دلار و نسخه طلایی بازی نیز که دارای سیزن‌پس خواهد بود، با قیمت ۸۰ دلار قابل پیش‌خرید است.

بازی Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ (۸ اسفند ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *