تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

به روزرسانی ۴٫۷۰ پلی استیشن ۴ امروز منتشر می‌شود


شرکت سونی اعلام کرد که به روزرسانی جدید کنسول پلی استیشن ۴ که ۴٫۷۰ شماره گذاری شده است، امروز برای دارندگان این کنسول منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که این به روزرسانی تغییرات زیادی را در رابط کاربری پلی استیشن ۴ ایجاد نمی‌کند و تنها مشکلات جزئی را برطرف خواهد کرد. به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد همه ویژگی‌های جدید و جذاب را برای به روزرسانی شماره ۵٫۰ نگه دارد.

هرچند اطلاعات رسمی این به روزرسانی هنوز به صورت رسمی منتشر نشده‌اند، اما کسانی که توانسته‌اند آن را از نزدیک تجربه کنند، اعلام کرده‌اند که پس از نصب به روزرسانی ۴٫۷۰ تنها پایداری و عملکرد کنسول افزایش پیدا کرده است.البته با توجه به حجم ۳۴۰ مگابایتی این به روزرسانی، نباید انتظار چندانی هم از آن داشت.

شاید به روزرسانی ۴٫۷۰ بسیاری از کسانی که منتظر اضافه شدن ویژگی‌های جدید بر روی کنسول نسل هشتمی خود بوده‌اند را ناامید کرده، اما این بدان معنی نیست که شرکت سونی در به روزرسانی‌های خود ضعیف عمل کرده است. این شرکت ژاپنی در چند هفته اخیر به افزونه‌های زیادی را منتشر کرد که حالت Boost را برای کنسول میان نسلی پلی استیشن ۴ پرو فعال کرده و کیفیت بازی‌ها را بسیار افزایش دارد. البته سیستم عامل و رابط کاربری این کنسول نیز دستخوش تغییرات زیادی شده است.

به نظر شما چه ویژگی‌های جدیدی را در به روزرسانی شماره ۵٫۰ پلی استیشن ۴ شاهد خواهیم بود، مطمئنا در E3 2017 شرکت سونی، اطلاعات بیشتری را در این رابطه خواهیم شنید.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *