تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

v3002.jpg

تولید نمایشگرهای OLED ال‌جی افزایش می‌یابد؛ احتمال عرضه G7 با نمایشگر OLED


شرکت سامسونگ دیسپلی در بازار پنل‌های OLED کوچک، به انحصار دست یافته است و این شرکت، وظیفه تامین نمایشگر OLED را برای گوشی‌های پرچم‎داری بسیاری از سازندگان برعهده دارد. با این‌حال، این رویه در طی چند سال آینده تغییر خواهد یافت و سرمایه‌گذاری جدید شرکت ال‌جی برای افزایش تولید نمایشگرهای OLED، معادلات سامسونگ را بر هم خواهد زد! همراه شهر سخت‎افزار باشید.

گزارش تازه منتشر شده از کره‌جنوبی، نشان می‌دهد که شرکت ال‌جی مایل است تا رقابت نزدیک‌تری با شرکت سامسونگ در بازار پنل‌های OLED دشته باشد و همین موضوع باعث شده است تا این شرکت، کارخانه جدیدی را برای تولید پنل‌های OLED بیشتر در نظر بگیرد. در همین رابطه، شرکت ال‌جی نزدیک به ۳٫۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است تا تولید پنل‌های OLED را به طور قابل‌توجهی افزایش دهد.

آن‌طور که ادعا می‎شود، خطوط تولید جدید شرکت ال‌جی برای تولید نمایشگرهای OLED در سه ماهه دوم سال آینده میلادی راه می‌افتد و ظرفیت تولید پنل‌های OLED در خطوط تولید کنونی نیز افزایش خواهد یافت.

با راه‌اندازی کارخانه جدید شرکت ال‌جی در زمان مقرر و هم‎چنین افزایش ظرفیت خط تولید پنل‌های OLED، این سازنده کره‌ای موفق می‌شود تا نزدیک به ۱۲۰ هزار واحد پنل «اولد» را در هر ماه به تولید برساند؛ تقریباً نصف ظرفیت خطوط تولید شرکت سامسونگ دیسپلی.

 البته سامسونگ به راحتی نظاره نخواهد کرد تا ال‌جی دیسپلی با این شرکت جایگزین شود؛ همین موضوع باعث شده تا مدیران سامسونگ به فکر گسترش خطوط تولید خود و افزایش سرمایه‌گذاری در زمینه تولید پنل‌های OLED باشند.


کیس و پاور گرین


جی اسکیل با گارانتی آواژنگ

مطالب مرتبط :

به اشتراک بگذارید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بدون عضویت در سایت

  • هیچ نظری یافت نشد

چسبانده شده ها

محبوب ها


دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *