تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

جیمز کامرون نگران تاخیرهای دنباله Avatar نیست


«جیمز کامرون» (James Cameron) به تازگی بیان کرده است که نگران تاخیرهای طولانی مدت دنباله Avatar نیست. کامرون، کارگردانی است که زمان زیادی برای ساخت فیلم‌هایش صرف می‌کند و در طول ۴۰ سابقه کارگردانی خود، از سال ۱۹۷۸، فقط هشت فیلم ساخته است. تنها فیلم او که در قرن ۲۱ اکران شده است نیز Avatar هست. اولین بار ایده ساخت فیلم Avatar در اوایل دهه نود به ذهن کامرون رسید، ولی اون در آن زمان می‌دانست که تکنولوژی لازم را در اختیار ندارد.

ساخت فیلم Avatar پانزده سال طول کشید و یازده سال هم ساخت دنباله آن طول خواهد کشید. فیلم Avatar در سال ۲۰۰۹ اکران شد و توانست به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شود. دنباله Avatar چندین بار تاخیر خورده است، اما چند وقت پیش به صورت رسمی اعلام شد که فیلم Avatar 2 در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود.

تاخیر زیاد دنباله Avatar باعث ایجاد نگرانی طرفداران شده است و با این که تاخیر خوردن فیلم‌ها در هالیوود جلوه بدی دارد، جیمز کامرون بیان کرده است که در این مورد نگرانی خاصی ندارد. او در مصاحبه با CNN بیان کرد:

بین دو فیلم «نابودگر» (The Terminator) و «نابودگر ۲: روز قیامت» (Terminator 2: Judgment Day) هفت سال فاصله وجود داشت و هفت سال نیز بین دو فیلم «بیگانه» (Alien) و «بیگانگان» (Aliens) فاصله وجود داشت. درست است که میان فیلم Avatar و دنباله‌اش یازده سال فاصله وجود دارد، ولی سه فیلم بعدی با فاصله کمتری اکران خواهند شد و این نکته اهمیت زیادی دارد. تاخیر زیاد ما نیز به دلیل رسیدن به هدف نهایی بود.

در ابتدا قرار بود که دنباله Avatar در سال ۲۰۱۴ اکران شود، ولی به دلیل تاخیرهای زیاد، تاریخ اکران تا سال ۲۰۲۰ عقب برده شد؛ نکته‌ مهم اینک این است که سه فیلم دیگر با فاصله خیلی کمتری اکران خواهند شد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *