تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

photo_2017-05-31_12-29-57-610x343.jpg

دانلود و معرفی بازی موبایل Sniper Craft 3D؛ تک تیرانداز لگویی


با گسترش سبک تک تیرانداز (Sniper) و تولید عناوین بسیار با محوریت سلاح‌های دورزن، انواع و اقسام مختلفی از این آثار شکل گرفتند که هر کدام دارای تفاوت‌های فراوانی با یکدیگر هستند. بازی موبایل Sniper Craft 3D نمونه ساد‌ه‌ای است که با بهره‌گیری از گرافیک پیکسلی خاص مجموعه محبوب Minecraft، مخاطب را در نقش تیراندازی جایزه‌بگیر قرار می‌دهد.

پس از ورود به بازی، ابتدا باید بخش آموزشی را پشت‌ سر بگذارید که به نوعی چگونگی شلیک گلوله و کار با رابط کاربری را به بازیکن منتقل می‌سازد. بعد از فراگیری آموزش‌های ضروری، وارد قسمت مراحل اصلی خواهید شد و آغاز روند خطی بازی این نقطه است. شخصیت محوری داستان یک کماندوی نظامی با مهارتی بالا در تیراندازی همراه اسلحه‌های دورزن بوده که به نوعی در خدمت ماموران امنیتی و پلیس قرار دارد. حال طبق این مسئولیت‌ها و درجات، می‌بایست به ترور و کشتار خلافکارها و قاتلین شهر بپردازد و در قبال این اعمال، پول دریافت کند. تمام قصه سطحی بازی موبایل Sniper Craft 3D در همین چند خط نوشته خلاصه می‌شود زیرا این عنوان، به روایتی قوی و شخصیت‌پردازی وابستگی ندارد و اندک صحبت‌های سرباز مذکور با مافوق‌اش، به منظور بی‌هدف نبودن ماموریت‌ها شکل می‌گیرد. شخصیت محوری تحت کنترل‌تان در طول مراحل، اهداف بسیاری را از فرمانده خود دریافت می‌کند که از ترور کارگران ساختمانی خلافکار تا تعقیب و گریز موتورسوارهای آدمکش و خطرناک شهر، متغیر خواهند بود. گیم‌پلی بازی موبایل Sniper Craft 3D چیز خاصی ندارد و به شکلی ساده طراحی شده است اما تنوع در ماموریت‌ها و همچنین روش‌های شلیک و کشتار دشمنان، توانایی سرگرم ساختن بازیکن را در خود دارد. با پیشروی در مراحل و کسب پول بیشتر می‌توانید داخل فروشگاه تعبیه شده در بازی، اسلحه‌های مختلفی را همراه با امکانات‌ گسترده‌شان خریداری کنید و یا به ارتقای آن‌ها مشغول شوید تا با قدرت بیشتری پا به میادین نبرد بگذارید. علاوه‌بر موارد ذکر شده، آیتم‌هایی نظیر دقت عمل در شلیک و یا کند کردن زمان برای مدتی کوتاه نیز وجود دارند که به طبع خریدشان نیازمند رسیدن به مراحل بالاتر و دریافت درآمدهای هنگفت‌تری است. بازی موبایل Sniper Craft 3D در زمینه گرافیک از سبک پیکسلی خاص عنوان Minecraft استفاده کرده که شاید مورد تایید سلایق افرادی‌ که عادت به تجربه شبیه‌سازهای این سبک با گرافیکی بالا دارند نباشد و مشاهده سر مربعی‌شکل دشمنان بر روی زمین پس از هدشات شدن، برای‌شان بیهوده جلوه کند؛ اما کماکان مبحث گرافیک در بازی به عنوان بخشی منزجر کننده شناخته نمی‌شود و می‌توان از سادگی‌اش لذت برد.

بازی موبایل Sniper Craft 3D اثری خوش‌ساخت محسوب نمی‌شود اما اگر از علاقه‌مندان Minecraft هستید، تجربه قرارگیری در نقش تیراندازی حاذق و پیکسلی خالی از لطف نیست.

دانلود برای اندروید

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *