تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

دیوید مازوز مشتاق کراس‌اوری میان دنیای Arrow و Gotham است


«دیوید مازوز» (David Mazouz) بازیگر نقش بروس وین در سریال Gotham بر این باور است که سریال Flash می‌تواند پاسخی بر ایده یک کراس‌اور میان دنیای Arrow و سریال خودش باشد. اما همان‌طور که می‌دانید، فعلا شهر گاتهام باید شبی طولانی و تاریک را در قسمت پایانی فصل سوم که هفته آینده پخش می‌شود بگذراند؛ قسمتی پایانی که زمان آن ۲ ساعت خواهد بود.

ویروس Tetch جیم گوردون را آلوده کرده است و هم‌اکنون دو بروس وین‌ (!) در شهر حضور دارند و هیچ‌کدام هم خیر و صلاح مردم گاتهام را نمی‌خواهند. از طرفی اعضای فرقه Indian Hill ارتشی تشکیل داده‌اند و می‌دانیم که در این قسمت پایانی راس‌الگول افسانه‌ای نیز بالاخره خود را نشان خواهد داد. هفته آینده برای طرفداران سریال Gotham بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. از طرفی هم CW سریال‌های خود را با پایان‌های جنجالی و مبهم به نتیجه رساند. بری الن با سرنوشتی نامشخص با دشمن خود ساویتار رو‌به‌ رو شد و آلیور کویین هم بالاخره برای یک مبارزه پایانی با پرومتیوس به جزیره لیان یو بازگشت. مشخصاً این چند هفته برای طرفداران کامیک بوک پرتنش بوده است، اما کم کم باید این سوال را بپرسیم که آینده این سریال‌ها آن‌ها را به کجا خواهد برد؟

مازوز معتقد است که در آینده این دو دنیا (Gotham و مجموعه‌هایی که در دنیای مشترک Arrow هستند) در قسمتی ویژه کراس‌اور خواهند داشت. او در پاسخ به این سوال که آیا چنین چیزی ممکن است گفت:

فکر می‌کنم به راحتی بتوانیم یک قسمت مشترک با فلش داشته باشیم، چرا که او در زمان سفر می‌کند! بزرگ‌ترین مانعی که با سریال Arrow وجود داشت این بود که گاتهام در گذشته اتفاق می‌افتد و Arrow در زمان حال است. با توجه به اینکه در زمانی مشابه نیستیم چطور می‌توانستیم داستان دو سریال را به هم برسانیم؟

با این حال، الان که می‌دانیم سفر در زمان نه تنها در مجموعه‌های CW معرفی شده، بلکه به صورت گسترده در Flash و Legends of Tomorrow به کار گرفته شده است، احتمال یک کراس‌اور بسیار بالا می‌رود، چرا که آن‌ها به راحتی می‌توانند در زمان سفر کنند و به گاتهام بیایند. من کاملا از این قضیه حمایت می‌کنم و فکر می‌کنم که چنین رویدادی فوق‌العاده شود.

اینکه بازیگر نقش بروس وین برای چنین چیزی هیجان‌زده است می‌تواند برای طرفداران این سریال‌ها خبر خوبی باشد. از طرفی الان تنها سفر در زمان در این مجموعه‌ها حضور ندارد، بلکه می‌دانیم که دنیاهای موازی هم راه خود را به سریال‌های CW باز کرده است و ساخت قسمتی ویژه که همه این سریال‌ها را به هم برساند دیگر مسئله‌ای غیرممکن نیست.

اما با همه این‌ها هنوز مسئله اینکه این سریال‌ها برای شبکه‌های مختلف هستند (CW و FOX) وجود دارد که همکاری گسترده‌ای می‌طلبد.

دو قسمت پایانی این فصل گاتهام با نام‌های Destiny Calling و Heavydirtysoul دوشنبه هفته آینده از شبکه فاکس پخش خواهند شد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *