تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

the-last-of-us-unreal-engine-4-768x471-610x374.jpg

شاهد بازسازی بازی The Last of Us در موتور آنریل انجین ۴ باشید


اگر شما هم یکی از بازی‌های استودیوی «ناتی‌داگ» (Naughty Dog) را بازی کرده باشید، با این جمله موافق خواهید بود که آن‌ها در کار خود و به ویژه در به ارمغان آوردن گرافیک فنی بسیار خبره هستند. این استودیو در آخرین سال‌های عمر کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ توانست بازی The Last of Us را با آن گرافیک خیره کننده (نسبت به کنسول) منتشر کند که تعجب همگان را برانگیخت. شرکت سونی در سال ۲۰۱۴ نسخه ارتقا یافته آن را برای کنسول نسل هشتمی خود نیز منتشر کرد که این عنوان از لحاظ گرافیک نسبت به دیگر بازی‌های کنسول پلی استیشن ۴ نیز چندان قدیمی به نظر نمی‌رسید.

لازم به ذکر بوده که بازی The Last of Us نیز همانند دیگر آثار استودیوی ناتی‌داگ توسط موتور بازی‌سازی انحصاری خود استودیو ساخته شده است، اما اگر این عنوان توسط یک موتور بازی‌سازی دیگر طراحی می‌شد، آیا باز هم گرافیک خوبی را به نمایش می‌گذاشت؟

خوشبختانه یکی از کاربران دست به کار شده است و بر اساس تصویر مفهومی که از طرف آقای «جان سوینی» (John Sweeney)، طراح استودیوی ناتی‌داگ، از اتاق شخصیت الی منتشر شد، مدل سه بعدی آن را با تمام جزییات در موتور بازیسازی آنریل انجین ۴ بازسازی کرده است. در ادامه می‌توانید این تصویر را تماشا کنید:

بازی The Last of Us

ناگفته نماند که بازی The Last of Us برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ در دسترس بوده و قسمت دوم آن نیز در آینده به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی شرکت سونی منتشر خواهد شد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *