تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

surfacep1.jpg

مایکروسافت در حال طراحی یک گوشی پرچم‌دار با نسخه متفاوتی از ویندوز ۱۰ موبایل است


آنچه که مایکروسافت در بخش موبایل دنبال می‌کند، سیاستی نامشخص است که ردموندی‌ها را برای آینده کسب‌وکار خود در این بخش به دردسر انداخته. با این‌حال، شایعات نشان می‌دهد که مایکروسافت به دنبال عرضه گوشی پرچم‎دار جدیدی است که مرز میان‌ رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند را محو خواهد کرد. براساس یک گزارش جدید، مایکروسافت گوشی پرچم‎دار جدیدی را توسعه می‎دهد که به نسخه متفاوتی از سیستم‎عامل ویندوز ۱۰ موبایل مجهز شده است. همراه شهر سخت‎افزار باشید.

یک گزارش تایید نشده جدید، ادعا می‌کند که مایکروسافت در حال طراحی یک گوشی جدید است. این اطلاعات از دو منبع مختلف در داخل شرکت مایکروسافت، به‌دست آمده و خبر بد آن است که مایکروسافت، نسخه متفاوتی از سیستم‌عامل ویندوز موبایل را برای گوشی جدید خود در نظر دارد.

براساس شایعات فاش‌شده، نسخه جدید سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل از رابط‌کاربری منحصر به فردی استفاده می‎کند که شباهت چندانی به رابط‌کاربری نسخه اصلی ندارد. البته هنوز مشخص نیست که چه تغییراتی در رابط‌کاربری اعمال می‌شود زیرا UI این نسخه در حال طراحی است و مراحل اولیه توسعه را طی می‌کند. با این‎حال، احتمالاً تا چند ماه آینده جزئیات بیشتری از نسخه جدید سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل به دست خواهد آمد.

البته به‌نظر می‌رسد که در نسخه جدید سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ موبایل، محدودیت‎هایی برای اجرای برخی از برنامه‌ها به وجود می‎آید؛ برای مثال، برنامه‌های مبتنی بر Sliverlight در نسخه جدید ویندوز موبایل به هیچ عنوان اجرا نخواهد شد.

لازم به‎ ذکر است که این موضوع به صورت رسمی از سوی مایکروسافت تایید نشده است اما می‌دانیم که ردموندی‎ها در پایان سال جاری میلادی، از گوشی‌هوشمند جدیدی رونمایی خواهند کرد که تنها با هدف رقابت با گوشی‌های پرچم‏دار جدید عرضه می‎شود و البته «سرفیس فون» افسانه‎ای نیست!


کیس و پاور گرین


جی اسکیل با گارانتی آواژنگ

مطالب مرتبط :

به اشتراک بگذارید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بدون عضویت در سایت

  • هیچ نظری یافت نشد

چسبانده شده ها

محبوب ها


دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *