تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

fHbTHYEfwjFAcSvSVzSXgQ-970-80-w600.jpg

کیبورد گیمینگ Corsair K68، مقاوم در برابر مایعات


تصور کنید در حال انجام بازی مورد علاقه خود بوده و در صحنه نبردی نفس گیر با دشمنان، ناگهان دستتان به بطری روی میز برخورد کرده و نیمی از کیبورد غرق در نوشیدنی می شود.

در چنین شرایطی حتی اگر بر حسب اتفاق، صفحه کلید جان به در برده و سالم بماند، به عنوان یک گیمر در درون خود حس می کنید که دکمه ها هیچوقت مثل گذشته عمل نکرده و تجربه بازی های بعدی را خراب خواهند کرد.

خوشبختانه محصول جدید «Corsair» برای همین لحظات طراحی شده تا به تراژدی های اینچینی پایان دهد. کیبورد «K68» با داشتن گواهینامه IP32 در مقابل غبار و آب مقاوم بوده و هرکدام از کلیدهای آن به صورت جداگانه، از پوشش لاستیک سیلیکونی در زیر خود (برای محافظت از سخت افزار داخلی) بهره می برند.

گذشته از مقاومت فیزیکی، کیبورد جدید یک محصول گیمینگ واقعی بوده و در کنار سایر مدل های میان رده کمپانی قرار می گیرد. صفحه کلید مورد بحث از نورپردازی LED بهره می برد که با استفاده از نرم افزار «Cue» کورسِیر قابل شخصی سازیست.

این اپلیکیشن همچنین قابلیت برنامه ریزی کلیدهای مختلف (که ویژگی مهمی برای گیمرها به شمار می رود) را داشته و از قفل دکمه ویندوز، برای جلوگیری از باز شدن تصادفی استارت منو، بهره می برد. K68 در حال حاضر با قیمت ۹۹ دلار از وبسایت شرکت سازنده قابل خریداری است.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *