تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

Ubisoft-NewLogo.jpg

یوبی‌سافت از لوگوی جدید خود رونمایی کرد


یوبی‌سافت از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

کمپانی یوبی‌سافت لوگوی خود را برای چهارمین بار در تاریخ شرکت تغییر داد تا عصر جدیدی برای شرکت آغاز گردد.

یوبی‌سافت امروز از لوگوی جدید خود که جایگزین لوگوی آبی‌رنگ و خاطره‌انگیز سال ۲۰۰۳ خواهد شد، پرده‌برداری نمود. شما قبلا لوگوی شرکت را برروی عناوینی نظیر Assassin’s Creed، سری بازی‌های Tom Clancy و Far Cry مشاهده کرده‌اید. طراحی لوگوی جدید شامل تغییرات وسیعی نشده، و نمای مدور (دایره‌ای/ حلقه‌ای) آن همچنان وجود دارد. تنها تفاوت اساسی لوگوی جدید نسبت به مدل قدیمی رنگ آبی آن است که در طرح جدید جای خود را به خطوط سیاه و سفید داده است. در ادامه می‌توانید لوگوی جدید یوبی‌سافت را مشاهده نمائید:

یوبی‌سافت نیز طی بیانیه‌ای به منظور رونمایی از لوگوی جدید اعلام کرد:

امروزه ما جهان‌هایی را خلق می‌نمائیم – دنیاهایی که در قالب بازی‌های ویدئویی، کتاب‌های مصور (کامیک)، فیلم، سریال، کتاب و شهربازی روایت می‌شوند. لوگوی جدید ما ساده، مدرن و تک‌رنگ خواهد بود. این لوگو پنجره‌ای به روی دنیاهای ما است، و به شما نشان خواهد داد تا بدانید چه دستان هنرمندی قرار است آن‌ها (دنیاها) را برایتان خلق کنند.

کلمه O و خطوط مدور هر دو به عمد استفاده شده‌اند تا یادآور طرح‌های ترسیم شده با دست و ارائه شور و اشتیاق و قابلیت‌های افرادمان، حس کنجکاوی، و ذره‌ای حماقت باشند که شما یوبی‌سافت را با این خصوصیات می‌شناسید. با این طرح جدید، ما با افتخار قوانین خود را بعنوان خالقین دنیاهای مختلف در آغوش می‌کشیم و شما بازیکنان را دعوت می‌کنیم تا به بازی کردن ادامه دهید، تجربه کنید و همراه با ما رشد کنید.

از آنجایی که ما به هیجان‌انگیزترین زمان سال یعنی رویداد E3 نزدیک می‌شویم، شما این لوگو را در رنگ‌ها و بافت‌های دنیاهای مختلف‌مان مشاهده خواهید کرد، و بیش از این برای شنیدن نظرهایتان نمی‌توانیم صبر کنیم.

در ادامه می‌توانید تمامی لوگوهای شرکت یوبی‌سافت از ابتدا تا به امروز را مشاهده کنید:

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *