تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

اطلاعات مهمی از بازی The Evil Within 2 منتشر شد؛ نیاز به تجربه نسخه اول نیست


شرکت بتسدا در E3 امسال با تریلری سورئال از بازی The Evil Within 2 رونمایی کرد که جدیدترین اثر بازی‌ساز افسانه‌ای سینجی میکامی است.

نسخه اول بازی The Evil Within یک عنوان ترسناک جالب بود و داستانی بسیار جاه طلبانه‌ای داشت ولی در اواخر بازی داستان کمی گیچ کننده می‌شد. حالا سه سال بعد از انتشار نسخه اول، دنباله این بازی منتشر می‌شود و قصد دارد شما را به دنیایی عمیق‌تر ببرد. برای کسانی که نسخه اول را بازی نکرده‌اند نکرده‌اند ولی علاقه دارند بازی The Evil Within 2 را تجربه کنند خبر خوبی داریم، برای فهمیدن داستان این دنباله به تجربه نسخه اول نیاز ندارید.

بتسدا با یک پرسش پاسخ جالب، اطلاعاتی درباره داستان، شخصیت‌ها و محیط بازی منتشر کرده است.

۱_ شرایط سباستین بعد از پایان بازی اول چگونه است؟

سباستین زنده است که ممکن است برای او تجربه خوبی نباشد و مسلما خودش اینگونه فکر می‌کند. بعد از تمامی اتفاقاتی که در نسخه اول بازی برای او رخ داده است بازگشتن به دنیای واقعی برای او کار بسیار سختی است. وقتی که او به دنبال کمک برای نابودی «موبیوس» (Mobius) می‌گشت، کسی حرف‌های او را باور نکرد. هرکسی که با سباستین رابطه داشته جان خود را از دست داده و یا گمشده‌ است؛ به همین خاطر دیگران فکر می‌کنند او دیوانه شده و به این دلیل او شغلش را نیز از دست داده است.

۲_ جهان «استم» (STEM) در نسخه اول، یک ورژن به هم ریخته از شهر «کرایم‌سان» (Krimson) بود. آیا برای نسخه دوم نیز اینگونه است؟

خیر. دنیای نسخه دوم کامل با جهان استم فرق دارد. دنیای نسخه دوم «یونیون» (Union) نام دارد که ذهن لیلی هسته آن را تشکیل می‌دهد. لیلی دختر سباستین است که در جهان استم گم شده است. سباستین سعی دارد که دخترش را پیدا کند ولی برعکس نسخه قبل که سباستین با محیط آشنایی داشت، یونیون برای او کاملا بیگانه است. یونیون شابهت زیادی به شهرهای کوچک در آمریکا دارد، اما موبیوس آن را به یک جهنم تبدیل کرده است. اتفاقات وحشاتناکی در این شهر در حال وقوع است که باعث شکسته شدن شهر شده است. جهان استم به یک هسته برای بقا نیاز دارد و ذهن لیلی در این جهان گم شده است. هر چه شرایط لیلی بدتر می‌شود اوضاع شهر نیز بدتر خواهد شد.

۳_ آیا با شخصیت‌های آشنای دیگری نیز روبرو خواهیم شد؟

«کیدمن» (Kidman) بخش مهمی از داستان ما است ولی همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم جهان بازی The Evil Within 2 با نسخ اول متفوات است. جهان استم به یک هسته ذهنی برای شکل گرفتن نیاز دارد و یونیون از ذهن یک کودک به عنوان هسته استفاده می‌کند. دختربچه‌ای که هیچ خاطره از اتفاقات نسخه قبلی ندارد. شما قرار است با شخصیت‌های جدیدی آشنا شوید که هر کدام دلیل خودشان را برای ورود به این دنیا دارند.

۴_ پس شخصیت‌های دیگری نیز در این جهان در کنار سباسیتن وجود دارند؟

سباستین آخرین انتخاب موبیوس برای فرستادن به یونیون است. ماموران دیگری قبل از سباستین به این جهان فرستاده شده‌اند و مشخص است که نتوانسته‌اند به وظیفه خود عمل کنند. بعد شکست خوردن ماموران موبیوس، او می‌فهمد که شاید سباستین تنها کسی باشد که بتواند مانع فروپاشی جهان یونیون باشد. سباستین به این جهان اهمیتی نمی‌دهد و به دنیال نجات جان دخترش است. از آنجایی که نابودی این جهان به معنی از بین رفتن هوشیاری دخترش است، سباتین باید عجله کند؛ در غیر این صورت دخترش برای همیشه در این جهان گم خواهد شد.

وقتی که سباستین به شهر می‌رسد، تیم موبیوس در آن پخش شده‌اند و اگر سباستین در محیط به جستجو بپردازد می‌تواند آن‌ها را پیدا کند و اگر آن‌ها زنده باشند می‌تواند مراحل فرعی جالبی را رقم بزنند که به دست آوردن اسلحه یا اطلاعات مفیدی ختم شود.

نقش جولی کیدمن در این نسخه چیست؟

برخلاف نسخه اول، او این بار به همراه سباستین به جهان استم سفر نکرده است، ولی از طریق دستگاه‌های ارتباطی با هم ارتباط دارند. کیدمن برای سباستین اطلاعاتی درباره جهان یونیون، ماموران موبیوس و لیلی فراهم می‌کند.

بازی The Evil Within 2 برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر ۱۳۹۶) عرضه می‌شود.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *