تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

تخفیفات این هفته فروشگاه پلی‌استیشن مشخص شدند


شرکت سونی تخفیفات این هفته فروشگاه پلی‌استیشن را مشخص کرد و باید بگویم که عناوین کمی شامل تخفیف شده‌اند. از میان عناوین شاخص بازی Mass Effect: Andromeda به چشم می‌خورد.

تخفیفات این هفته فروشگاه پلی‌استیشن شامل عناوین کمی هست. البته این موضوع خیلی تعجب برانگیز نیست از آن‌جایی که در تخفیفات میان‌سالی فروشگاه پلی‌استیشن شاهد صدها بازی مختلف برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ویتا و حتی پی‌اس‌پی با تخفیف‌های خیلی خوبی بودیم. این هفته هم بعضی از بازیکنان می‌توانند چند تخفیف مناسب را در فروشگاه پلی‌استیشن مشاهده کنند.

عنوانی که بیش از بقیه به چشم می‌آید، Mass Effect: Andromeda است. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند نسخه معمولی این اثر را با قیمت ۳۰ دلار تهیه کنند، نسخه Deluxe این بازی نیز ۳۵ دلار شده است. همچنین ۱۰ ساعت از گیم‌پلی این عنوان تا مدت محدودی برای همه پلتفرم‌ها رایگان شده است و این فرصت خوبیست برای تست کردن این بازی و دیدن اینکه آیا ارزش خریده شدن را دارد یا خیر.

بازی Injustice 2 نیز برای مدت کوتاهی تخفیف خورده است. نسخه معمولی این عنوان ۴۸ دلار، نسخه Deluxe آن ۶۰ دلار و نسخه Ultimate نیز به ۷۰ دلار رسیده است. تخفیفات این بازی فقط تا تاریخ ۱۷ جولای (۲۶ تیر) اعتبار دارند.

دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ چند انتخاب دیگر نیز دارند. بازی Rocket League قیمتش به ۱۰ دلار رسیده است و حتی چندی از بسته‌های الحاقی آن نیز برای دومین سالگردش تخفیف خورده‌اند. بازی شوتر اول شخص Killing Floor 2 نیز این هفته تخفیف خورده و قیمتش به ۲۰ دلار رسیده است در حالی که بازی Heart&Slash با تخفیف، ۶٫۷۹ دلار شده است.

بازی‌های کمتری برای دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ویتا، تخفیف خورده‌اند. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۳ می‌توانند بازی Adam’s Venture Chronicles را با ۴٫۴۹ دلار تهیه کنند و دارندگان کنسول پلی‌استیشن ویتا نیز می‌توانند بازی Talisman: Digital Edition را با ۲۱ دلار خریداری کنند.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *