تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

fq3Fj44CvyZrYDrar4LPnb-ds1-670x377-constrain.jpg

تماشا کنید:بازی جدید پیتر مولینیو، The Trail: Frontier Challenge به‌زودی در استیم عرضه‌ می‌شود


تماشا کنید:بازی جدید پیتر مولینیو، The Trail: Frontier Challenge به‌زودی در استیم عرضه‌ می‌شود

Kongregate و استودیوی ۲۲cans به تازگی اعلام کردند که بازی جدید آقای پیتر مولینیو را که با نام The Trail: Frontier Challenge شناخته می‌شود، در همین تابستان برای پلتفرم رایانه های شخصی (استیم) منتشر خواهند کرد. همچنین یک تریلر جدید از بازی منتشر شد که علاقه مندان را با بازی آشنا می‌کند.

بازی جدید آقای پیتر مولینیو و تیم ایشان، یعنی استودیوی ۲۲cans، در ماه نوامبر سال گذشته میلادی برای دستگاه های موبایل عرضه شد. این بازی که پایه و اساس آن، جست و جو و مکاشفه است، به قدری فروخت که پورت رایانه های شخصی آن تایید شود. این طور که اعلام شده، بازی The Trail: Frontier Challenge حال، کاملا بر اساس کنترل رایانه های شخصی از نو طراحی شده است تا مخاطبان این پلتفرم بتوانند آن را بدون مشکل تجربه کنند. نسخه رایانه های شخصی این بازی شامل شخصیت های جدید، درخت های ارتقای مهارت و گیم‌پلی استراتژیک تری است. به همه این‌ها، گسترش دهنده Kongregate را که از وب و موبایل به استیم راه پیدا کرده‌اند نیز اضافه کنید.

در The Trail: Frontier Challenge، بازی‌بازان در جهت سرنوشت قدم بردارند و چالش‌هایی را پشت سر بگذارند. هدف آن ها این است که به شهری به نام Eden Falls برسند و در آن جا فرصت این را دارند که فروشگاه هایی را بر پا کنند. این فروشگاه ها در پنج شاخه جست و جو گر، شکارچی، هیزم شکن، آشپز و خیاط ساخته می‌شوند و هر شاخه، درخت مهارت و راه پیشرفت خود را دارد. با ساختن خانه ها و ارتقا دادن آن ها، شما می‌توانید با دیگر بازی‌بازان تجارت کرده و ارتباط برقرار کنید، از این راه شهر خود را گسترش دهید و در آخر (هدف نهایی)، روزی تبدیل به شهردار شوید.

کاربران شبکه استیم همچنین می‌توانند از تاثیرات آب و هوا در بازی‌شان بهره مند شوند که این موضوع می‌تواند برروی محصولات و روند بازی آن ها اثر گذار باشد؛ به عنوان مثال اگر هوا به شدت سرد باشد، میزان غذای بیشتری لازم است و برخی فعالیت ها کند تر می‌شوند. بازی‌بازان باید با استفاده از آیتم ها و منابع درست و به جا، حتی از این تاثیرات آب و هوایی به نفع خودشان استفاده کنند.

آقای مولینیو در مورد بازی The Trail: Frontier Challenge توضیح می‌دهد:

هدف ما با بازی The Trail: Frontier Challenge این بود که هسته اصلی گیم‌پلی و روایت را که در نسخه موبایلی The Trail وجود داشت، حفظ کرده و آن را دوباره برای بازی‌بازان استیم تصور کنیم. بازی‌بازان رایانه های شخصی می‌توانند تجربه ای کاملا همه جانبه، منحصر به فرد و چالش برانگیز را داشته باشند و من فکر می‌کنم که آن ها نسبت به چیزی که ما خلق کردیم، راضی خواهند بود.

مولینیو در مورد گیم‌پلی بازی می‌گوید:

گیم‌پلی بازی طوری طراحی شده است که بسیار استراتژیک تر باشد؛ به عنوان مثال، بازی‌بازان حال، باید بین تعداد آیتم هایی که با خود حمل می‌کنند و سرعت و مسافت جا به جایی و سفر خودشان، تعادل ایجاد کنند. آیتم های بزرگ تر، سنگین تر هستند و سرعت شما را کم می‌کنند، آیتم های کوچک تر، سبک تر هستند و شما می‌توانید با آن ها سریع تر سفر کنید.

عنوان The Trail: Frontier Challenge در همین تابستان و با ۱۰ درصد تخفیف برای شبکه استیم منتشر می‌شود و بازی‌بازان پلتفرم رایانه های شخصی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. قیمت معمولی بازی ۱۵ دلار خواهد بود و بازی‌بازان هم‌اکنون می‌توانند آن را به فهرست علاقه مندی‌های خود اضافه کنند. تریلر جدیدی به همین مناسبت از بازی The Trail: Frontier Challenge عرضه شده که شما می‌توانید آن را در زیر، تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *