تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

destiny-2-concept-art-2-768x432.jpg

تماشا کنید: ویدئوی جدید Destiny 2 مسائل مربوط به طراحی صداها را مورد بحث قرار می‌دهد


تماشا کنید: ویدئوی جدید Destiny 2 مسائل مربوط به طراحی صداها را مورد بحث قرار می‌دهد

یکی از مواردی که بانجی (Bungie) همیشه در بازی‌هایش به بهترین نحو ممکن لحاظ می‌کند، مسائل مربوط به صدا و افکت‌های صوتی آن‌ها است. صداهای محیط، موسیقی‌های بازی، صدای سلاح‌ها، صداها و افکت‌های صوتی دشمنان، همه و همه مسائلی هستند که از این قاعده دور نیستند و به صورت فوق‌العاده‌ای خوب کار می‌شوند.

البته این موضوع هم قابل انکار نیست که برخی صداها گاهاً نامفهوم و یا ناقص به گوش می‌رسند، اما بدون شک بخش اعظم بازی‌های این شرکت، در بخش صداگذاری بسیار خوب و کم نقص ظاهر می‌شوند. اصولاً یکی از فاکتور‌هایی که بازی‌های این شرکت را تبدیل به بهترین و دل‌نشین‌ترین بازی‌ها می‌کند، همین بحث صداها است که در آن‌ها بسیار جدی گرفته می‌شود.

بنابراین بدیهی است که طراحی صداها یکی از بخش‌های مهم در Destiny 2 باشد؛ مخصوصاً با وجود این نکته که این بخش در نسخه اول این بازی هم بسیار جدی گرفته شده بود و عملکردی تقریباً بدون نقص از خودش به نمایش گذاشت. به هر حال طراحی صداها و افکت‌های صوتی موضوعی است که نمی‌توان این روز‌ها در ساخت بازی‌های رایانه‌ای آن را نادیده گرفت و بانجی هم به دنباله همین موضوع، آن را بسیار جدی گرفته و قصد دارد که بازی جدیدشان یعنی Destiny 2 نیز در این بخش بدون ایراد ظاهر شود.

در همین رابطه به‌تازگی ویدئوی جدیدی از این بازی منتشر شده است که در آن در مورد مسائل مربوط به طراحی صدا در این بازی بیشتر بحث می‌شود و در آن به این موضوع پرداخته می‌شود که بانجی در این پروژه طوری عمل خواهد کرد که این بخش به طور کاملاً بی‌‌نقص، در بازی جدیدشان نشان داده شود.

شما می‌توانید در ادامه این بخش این ویدئو را ببینید و مشاهده کنید که سازندگان بازی چطور کار طراحی صدا در این بازی را انجام می‌دهند. بازی Destiny 2 در ماه سپتامبر برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت،‌ یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، عرضه خواهد شد و مدتی بعد هم در ماه اکتبر برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *