تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

جان لستر از کارگردانی انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ کنار رفت


جان لستر (John Lasseter) که دو قسمت اول مجموعه «داستان اسباب بازی» (Toy Story) را کارگردانی کرده بود، از ساخت قسمت چهارم آن کناره‌گیری کرد.

جان لستر در جریان نمایشگاه D23 این خبر را اعلام و همچنین کارگردانان جدید این انیمیشن را معرفی کرد. «جاش کولی» (Cooley) که ساخت انیمیشن «اولین قرار رایلی؟» (Riley’s First Date) را در کارنامه دارد و «جوناس ریورا» (Jonas Rivera)، تهیه کننده انیمیشن «آپ» (Up) و «درون بیرون» (Inside Out)، کارگردانان جدید اسباب بازی ۴ هستند.

خروج جان لستر شوکه‌کننده است، خصوصا اینکه او برای ساخت این انیمیشن بسیار هیجان زده بود. او حتی در هنگام اعلام خبر انصراف‌اش نیز به این مسئله اشاره داشت:

این ایده برایم هیجان انگیز بود. می‌دانستم که باید این فیلم را بسازیم و می‌خواستم خودم کارگردانی‌اش کنم.

البته کار لستر با اسباب بازی‌ ۴ تمام نشده است و او تهیه کننده اجرایی این انیمیشن باقی خواهد بود.

در داستان اسباب بازی ۴ همانند گذشته، «تام هنکس» (Tom Hanks) صداپیشگی «وودی» (Woody) و «تیم آلن» (Tim Allen) صداپیشگی «باز» (Buzz) را بر عهده خواهد داشت. طبق چیزهایی که شنیده‌ایم، داستان قسمت چهارم پیرامون رابطه «وودی» و «بو» (Bo) خواهد بود. وقتی که بو ناپدید می‌شود، وودی و دوستان‌اش به یک ماجراجویی حماسی و بزرگ می‌روند تا او را پیدا کنند. فیلم‌نامه اثر توسط «رشیدا جونز» (Rashida Jones) و «ویل مک کورمک» (Will McCormack) نوشته شده است. همچنین «رندی نیومن» (Randy Newman) همانند قسمت‌های قبلی، ساخت موسیقی این انیمیشن مورد انتظار را برعهده خواهد داشت.

اثر بعدی «استودیو پیکسار» (Pixar) انیمیشن موزیکال «کوکو» (Coco) است که یک اثر کاملا اورجینال محسوب می‌شود و کارگردانی آن بر عهده «لی آنکریچ» (Lee Unkrich) است که انیمیشن داستان اسباب بازی ۳ را در کارنامه دارد. این انیمیشن در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ مصادف با ۱ آذر ۱۳۹۶ روی پرده می‌رود.

داستان اسباب بازی ۴ برای اکران در تاریخ «۱ ژوئن ۲۰۱۹» (۱۱ خرداد ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است و باید دید تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *