تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

سازنده بازی Her Story از بازی بعدی خود رونمایی کرد


بازی Her Story یکی از موفق‌ترین آثار سال ۲۰۱۵ محسوب می‌شود. این بازی که توسط «سام بارلو» (Sam Barlow) ساخته شده از فرمتی بسیار خاص بهره می‌برد که باعث تمایز آن از دیگر عناوین شده است.

در بازی Her Story بازیکنان به یک منو از ویدئوهای مختلف دسترسی داشته و با استفاده از آن، باید در مورد موضوعی بسیار رازآلود تحقیق کنند. امروز سام بارلو از بازی جدید خود، Telling Lies، رونمایی کرده است که به نوعی دنباله معنوی بازی Her Story محسوب می‌شود.

بر اساس گزارش سایت ورایتی، Telling Lies فرمت و قالبی شبیه به بازی Her Story دارد ولی پروژه‌ای بسیار بزرگ‌تر است. بارلو بیان کرده که امیدوار است بتواند از کمک بازیگران هالیوودی در ساخت این عنوان استفاده کند.

از آنجایی که این عنوان یک دنباله معنوی برای بازی Her Story محسوب می‌شود انتظار می‌رود که داستانی مشابه با Her Story را روایت کند ولی تمامی شخصیت‌ها، مکان‌ها و عناصر داستان جدید هستند. بارلو در ساخت این بازی از فیلم‌های دهه هفتاد میلادی و به خصوص فیلم «گفتگو» (The Conversation) ساخته شده به وسیله فرانسیس فورد کوپولا، الهام گرفته است.

تصور کنید که فیلم «شرم» (Shame) به کارگردانی استیو مک کوئین و فیلم The Conversation با هم ادغام شوند. دهه هفتاد میلادی دورانی طلایی بود که در آن به موضوعات دولتی، اجتماعی و فردی پرداخته می‌شد.

بازی Telling Lies در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و بارلو در حال نوشتن داستان آن است. این بازی توسط شرکت «آناپورنا اینتراکتیو» (Annapurna Interactive) عرضه خواهد شد، شرکتی که وظیفه تولید بخش لایو اکشن بازی را نیز برعهده دارد. هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی Telling Lies مشخص نیست ولی بارلو امیدوار است که این بازی در اواخر سال ۲۰۱۷ یا اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر شود.

بازی Her Story در سال ۲۰۱۵ تنها برای پی‌سی منتشر شده است و هنوز مشخص نیست که بازی Telling Lies در انحصار پی‌سی خواهد بود یا خیر.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *