تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

۲۳-destiny-2-teaser.jpg

ویدئوی جدید Destiny 2 به معرفی جدیدترین نقشه‌ی بخش چندنفره‌ می‌پردازد


ویدئوی جدید Destiny 2 به معرفی جدیدترین نقشه‌ی بخش چندنفره‌ می‌پردازد

در جدیدترین ویدئوی منتشر شده از بازی Destiny 2، جف هورال (Jeff Horal)، طراح محیط بازی، به معرفی جدیدترین نقشه‌ی بخش چندنفره و PVP بازی با نام “Vostok” می‌پردازد.

این نفشه که اندازه‌ی نسبتا بزرگی هم دارد، در ناحیه‌ی “Felwinter Peak” قرار خواهد داشت و شامل دو برج برای رویارویی بازکنان خواهد بود. بازیکنان می‌توانند در این بازی دو “Capture Point” متفاوت در هر یک از برج‌ها بیابند. همچنین این نقشه شامل یک نقطه‌ی مخصوص برای تک‌تیراندازها (Sniper) خواهد بود که بازکن به کمک آن می‌تواند حدودا، نیمی از نقشه را پوشش دهد. با این تفاسیر بازیکنان باید مراقب این نقطه‌ی مرگ باشند و بیشتر در راهروها و نقاط کور، مستقر شوند. در کل “Vostok” ، نقشه‌ی جالبی به حساب می‌آید، اما شباهت‌های زیادی به نقشه‌ی “Flewinter Peak” از بسته‌ی الحاقی Rise of Iron که برای نسخه‌ی اول بازی منتشر شده است، دارد.

همانطور که احتمالا در اخبار قبلی مطالعه کرده‌اید، زمان زیادی تا آغاز بتای بازی باقی نمانده است و علاقه‌مندان می‌توانند از هم‌اکنون به Pre Load بازی برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان بپردازند. برای اطلاع از حجم و ویژگی‌های بتای Destiny 2 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Destiny 2 در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) برای دو پلتفرم پلی‌استیشن و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. دارندگان رایانه‌های شخصی باید تا ۲۴ اکتبر (۲ آبان) منتظر این بازی بمانند.

 

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *