تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

gsmarena_002-696x415.jpg

گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۹شهریور ماه معرفی می شود

نوت8

گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۹شهریور ماه معرفی می شود : یکی از گوشی های که کاربران زیادی منتظر آن هستند گلکسی نوت۸ سامسونگ می باشد . همیشه پیش از اعلام تاریخ عرضه یک گوشی پر طرفدار ، شایعه های زیادی در رابطه با آن منتشر می شود . اما با خبرهای زیادی که در مورد گلکسی نوت ۸ ارائه شده متوجه می شویم این گوشی با چند روز تاخیر به بازار معرفی خواهد شد . پیش تر قرار بود تاریخ معرفی آن اول شهریور باشد اما تاریخ آن با انتشار خبرهای جدید تغییر کرده است .

نوت8مدیر بخش ارتباطات موبایل سامسونگ “آقای گائو دونگژن” در یک کنفرانس خبری اعلام کرده که رونمایی از گلکسی نوت۸ در ماه آگوست اتفاق می افتد و تاریخ آن را پایان ماه میلادی مذکور بیان کرده است . به همین ترتیب  نوت ۸ در دیرترین وضعیت در تاریخ ۹ شهریور ماه معرفی خواهد شد.

همچنین بیان کرده است که فبلت بعدی سامسونگ در دو مرحله عرضه خواهد شد و در مرحله اول کشورهای کره جنوبی ، انگلستان و آمریکا در ماه سپتامبر نوت ۸ را دریافت می کنند و دیگر کشورهای جهان می توانند در مرحله دوم ماه اکتبر محصول جدید سامسونگ را در دسترس داشته باشند.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *