تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

تاریخ پخش و تیم صداپیشگی سریال انیمیشنی مرد عنکبوتی مشخص شد


شرکت «مارول» (Marvel) سریال انیمیشنی جدیدی از مرد عنکبوتی ساخته است که از شبکه «دیزنی ایکس‌دی» (Disney XD) پخش خواهد شد. حال‌، تاریخ پخش آن مشخص شده است.

دیزنی رسما اعلام کرد که قسمت اول انیمیشن مرد عنکبوتی در تاریخ «۱۸ آگوست» (شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶) پخش خواهد شد. آن‌ها همچنین از صداپیشگان مطرح این سریال مورد انتظار رونمایی کردند که قطعا طرفداران را هیجان زده می‌کند: «رابی دیموند» (Robbie Daymond) در نقش مردعنکبوتی / «پیتر پارکر» (Peter Parker)، «مکس میتلمن» (Max Mittleman) در نقش «هری آزبورن» (Harry Osborn)، «ناجی جتر» (Nadji Jeter) در نقش «مایلز مورالس» (Miles Morales)، «ملنی مینیچینو» (Melanie Minichino) در نقش «آنیا کورازون» (Anya Corazon)، «فرد تاتاسیور» (Fred Tatasciore) در نقش «مکس مادل» (Max Mittleman)، «لارا بیلی» (Laura Bailey) در نقش «گوئن استیسی» (Gwen Stacy)، «نانسی لیناری» (Nanci Linari) در نقش «عمه می» (Aunt May) و «پتن اسوالت» (Patton Oswalt) در نقش «عمو بن» (Uncle Ben).

شخصیت منفی‌ها و صداپیشگان آن‌ها در سریال عبارت‌اند‌ از: «اسکات من‌ویل» (Scott Menville) در نقش «دکتر اختاپوس» (Doctor Octopus)، «جان دی ماگیو» (John DiMaggio) در نقش «شغال» (The Jackal) و «الستیر دانکن» (Alastair Duncan) در نقش «والچر» (The Vulture). فعلا صداپیشگان همین چند شخصیت منفی مشخص شده‌اند اما در تریلری که اخیرا از این سریال منتشر شد، «مرد شنی» (Sandman) و «اسکورپین» (Scorpion) را مشاهده کردیم و البته باید منتظر ملاقات با آدم‌های شرور بیشتری باشیم.

این انیمیشن که قرار است برداشت تازه‌ای از مرد عنکبوتی ارائه دهد، داستان یک پیتر پارکر جوان را روایت می‌کند اخیرا تبدیل به مرد عنکبوتی شده و همزمان در یک مدرسه تیزهوشان پذیرفته شده است. او باید در مدرسه زندگی اجتماعی‌اش را داشته باشد و رازش را از بهترین‌ دوست‌اش، «هری آزبورن» مخفی نگاه دارد. پیتر علاوه بر مبارزه با دشمنانی همچون مرد شنی، والچر و دکتر اختاپوس، باید از هری مراقبت کند و اجازه ندهد که او به سوی فساد و بی‌قانونی برود.

اما این تنها اثر جدید از مرد عنکبوتی نیست. شرکت «سونی» (Sony) در حال ساخت یک انیمیشن دیگر است که شخصیت اصلی آن‌ پیتر پارکر نیست بلکه داستان پیرامون مایلز مورالس جریان دارد. کارگردانی این انیمیشن بر عهده «باب پرشچتی» (Bob Persichetti) و «پیتر رمزی» (Peter Ramsey) خواهد بود و فیلم‌نامه توسط «فیل لرد» (Phil Lord) نوشته شده است که وظیفه تهیه کنندگی اثر را نیز در کنار «کریس میلر» (Chris Miller) برعهده خواهد داشت.

در جریان «کامیک کان ۲۰۱۷» (Comic-Con) اطلاعات و تصاویر بیشتری از انیمیشن جدید اسپایدی منتشر خواهد شد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *