تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

دو کلاس‌ قابل بازی CyberPunk 2077 مشخص شدند


بازی Cyberpunk 2077 جدیدترین عنوان در دست ساخت استودیو خلاق CD Projekt RED، سازنده مجموعه تحسین شده The Witcher، مسلما یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۷ میلادی بوده و بسیاری از بازیکنان و عاشقان آثار این استودیو لهستانی بی‌صبرانه منتظر انتشار اطلاعات جدید از این عنوان هستند.

هنوز اطلاعات خاصی از بازی Cyberpunk 2077 در دست نیست و به نظر می‌رسد که هنوز تا انتشار این بازی فاصله زیادی داریم. در جدیدترین خبرهای منتشر شده از این عنوان نقش‌آفرینی، دو کلاس قابل بازی آن مشخص شد. «مایک پاند اسمیت» (Mike Pondsmith) خالق سبک tabletop RPG، (در این سبک بازیکنان با اعمالشان سرنوشت شخصیت خود را رقم می‌زنند)، که بازی‌های جدید بر اساس آن ساخته خواهند شد، به عنوان یک مشاور بر سر این بازی کار می‌کند.

او در مصاحبه‌ای با GameReactor بیان کرد که نام دو عدد از کلاس‌های بازی، «خبرنگار» (Journalist) و «مدیر» (Executive) هستند که در کنار دیگر کلاس‌های غیر متعارف این عنوان قابل بازی خواهند بود.

 می‌توانم بگویم که در این بازی سوپرایزهای زیادی در مورد چگونگی کار ما نهفته است و به نظرم بازیکنان از این عنوان به شدت لذت خواهند برد. در این بازی زیرکی‌های زیادی وجود دارد. من و «آدام کیتینسکی» (Adam Kiciński)، رئیس استودیو CD Projekt RED، یک هفته کامل وقتمان را صرف این موضوع کردیم تا شما به بهترین شکل ممکن با شخصیت اصلی ارتباط برقرار کنید.

لازم به ذکر است که از بازی Cyberpunk 2077 برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ توسط یک تریلر از پیش رندر شده رونمایی شد و بعد از گذشت این همه مدت، هنوز هم اطلاعات چندانی مانند تاریخ انتشار از این بازی در دسترس نیست.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *