تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

۲۴-Zynga-CSR-Racing-2-500x270.jpg

عذرخواهی Zynga بابت قیمت‌های تصادقی بسته‌های الحاقی عناوینش


عذرخواهی Zynga بابت قیمت‌های تصادقی بسته‌های الحاقی عناوینش

شرکت زینگا (Zynga) به دلیل قیمت‌های تصادفی پرداخت‌های درون برنامه‌ای (micro-transactions) بازی CSR Racing 2، از چشم خیلی از بازیکنان و دنبال‌کنندگان محصولاتش افتاده است. شرکت نامبرده اوایل این هفته بسته‌ای الحاقی‌ برای بازی اشاره شده با محوریت یکی از ماشین‌های حاضر در فیلم Fast & Furious 8 منتشر کرده است که با قیمت‌های متفاوتی از جمله ۴٫۹۹ دلار یا ۱۴٫۹۹ دلار و حتی ۳۰ دلار قابل دسترسی است.

این سه قیمت متفاوت بخشی از فرآیند قیمت‌گذاری متفاوت سیستم جدید این شرکت است که با واکنش منفی مخاطبان روبرو شده است و در شبکه‌های اجتماعی پیرامون آن بحث می‌شود.

به همین منظور شرکت زینگا با انتشار بیانیه‌ای بابت این روش قیمت‌گذاری متفاوت از کاربران خود عذرخواهی کرد و اعلام کرده است که کسانی که بیش از ۴٫۹۹ دلار برای بسته الحاقی مورد بحث هزینه پرداخت کرده‌اند، بسته پاداشی دریافت خواهند کرد که در بازی CSR Racing 2 قابل استفاده خواهد بود.

بیانیه شرکت زینگا به شرح زیر است:

ما مدتی است که ویژگی‌های جدیدی را برای بازی خود آزمایش می‌کنیم که به طور خاص این قیمت‌گذاری تصادفی نیز بخشی از این برنامه آزمایشی ماست. این در حالی است که این آزمایش به طور کامل انجام شده است و در حال حاضر هر کسی باید تجربه‌ای یکسان از CSR Racing 2 داشته باشد. اما ما می‌خواهیم اذعان کنیم که از بسیاری از شما شنیده‌ایم که این آزمایش باعث ایجاد تجربه‌ای ضعیف برای شما شده است.

ما بابت هر گونه نگرانی‌ای که این آزمایش برای شما ایجاد کرده است عذرخواهی می‌کنیم و باید اطمینان دهیم که این [قیمت‌گذاری] به صورت کاملاً تصادفی انجام می‌شود نه بر اساس تاریخچه فعالیت‌های بازیکنان. آزمایش ویژگی‌های مختلف، بخش مهمی از فرآیند توسعه یک بازی ویدئویی است اما ما متاسفیم که این ویژگی منجر به ایجاد اختلال در تجربه شما شد.

متاسفانه با وجود اشتباه خوانده شدن این سیستم، هیچ وجهی به بازیکنان عودت داده نخواهد شد. در حال حاضر نیز ماشین موجود در بسته الحاقی بازی CSR Racing 2 با قیمت ۱۵ دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد و رقم اشاره شده قیمت نهایی این بسته خواهد بود.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *