تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

کمپانی دیزنی تاریخ اکران بازسازی‌های Dumbo و Mulan را مشخص کرد


کمپانی دیزنی (Disney) تاریخ اکران دو لایو-اکشن پیشه‌روی خود را اعلام کرد. هفته‌ای که گذشت مصادف با برگزاری مراسم ساله D23 بود و مانند همیشه خبرهایی که از این مراسم منتشر می‌شد به سرعت توجهات زیادی را به خود جلب کرد.

چندی پیش رئیس کمپانی دیزنی آقای «آلن هورن» (Alan Horn) در یک بیانیه از تاریخ اکران پروژه‌های باقی‌مانده دیزنی در بین دوره زمانی ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ رونمایی کرد. تمامی پروژه‌هایی که دیزنی با کمپانی‌های «لوکاس فیلم» (Lucas Film) و یا «مارول استودیو» (Marvel Studio) همکاری داشته است، در تاریخ اکرانشان که قبلاً اعلام شده بود تغییری ایجاد نشده، اما تاریخ اکران تعدادی از بازسازی‌های دیزنی دست‌خوش تغییر شده است.

اولین پروژه‌ای که تاریخ اکران آن عوض شده لایو-اکشن «دامبو» (Dumbo) است. دامبو فیلمی است بازسازی شده از انیمیشنی با همین نام که در سال ۱۹۴۱ منتشر شده بود. تا پیش از این تاریخ اکران رسمی و مشخصی برای دامبو اعلام نشد بود اما هم‌اکنون مشخص شده است که این بازسازی قرار است در تاریخ «۲۹ مارچ ۲۰۱۹» برابر با «۹ فروردین ۱۳۹۸» اکران شود. کارگردان این پروژه آقای «تیم بارتون» (Tim Burton) به تازگی مراحل ابتدائی تولید را در لندن آغاز کرده است.

دومین پروژه‌ای که تاریخ اکران آن عوض شده لایو-اکشن «مولان» (Mulan) است. مولان لایو-اکشنی است بازسازی شده از انیمیشنی با همین نام که در سال ۱۹۹۸ منتشر شده بود. مولان تا پیش از آن تاریخ اکران رسمی آن «۲ نوامبر ۲۰۱۸» برابر با «۱۱ آبان ۱۳۹۷) اعلام شده بود اما هم‌اکنون تاریخ اکران آن سال ۲۰۱۹ اعلام شده است. اگرچه هنوز روز و ماه مشخصی معرفی نشده است اما کمپانی دیزنی در روزهای «۸ نوامبر» برابر با (۱۷ آبان) و «۲۰ دسامبر» برابر با «۲۹ آذر» جای خالی دارد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *