تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

star-wars-battlefront-2.jpg

D23 Expo 2017 | تریلر جدید Star Wars Battlefront 2 شامل توضیحات سازندگان درباره‌ی داستان بازی می‌شود


D23 Expo 2017 | تریلر جدید Star Wars Battlefront 2 شامل توضیحات سازندگان درباره‌ی داستان بازی می‌شود

در جریان رویداد D23 Expo 2017، تریلر جدیدی از پشت‌ صحنه‌ی بازی Star Wars Battlefront 2 منتشر شد که بر خلاف تریلر E3 این بازی که معطوف برروی بخش چندنفره‌ی بازی بود، شامل صحبت‌ها و توضیحات سازندگان درباره‌ی داستان این بازی می‌شود.

همانطور که از قبل با خبر هستید، داستان Star Wars Battlefront 2 مربوط به گروه ضربت ویژه‌ای منسوب به امپراطوری به نام “Inferno” است که توسط فردی به نام Iden Versio و در جریان سقوط دومین “Death Star” به وقوع می‌پیوندد. Battlefront 2 در واقع پل ارتباطی بین دو فیلم Return of The Jedi و The Force Awakens خواهد بود. این بازی، وضعیت امپراطوری را بعد از شکست مفتضحانه‌شان به تصویر خواهد کشید.

در این تریلر شاهد جدال کاراکترها بر سر انتخاب ماهیت خود و سرنوشت کهکشان در آینده، هستیم که نشان از داستانی جذاب و درگیرکننده دارد. این تریلر به معرفی Iden و سایر اعضای گروه “Inferno” نیز می‌پردازد و نشان می‌دهد که اعضای این گروه با وجود تفاوت‌ با یکدیگر، همچنان به امپراطوری، وفادار هستند. از آنجا که خانواده، بخشی جدانشدنی از فرانچایز Star Wars به حساب می‌آید، بخش‌هایی از این تریلر به روابط بین Iden و پدرش اختصاص داده شده است.

علاوه بر موارد بالا، این تریلر شامل نمایش تعدادی از تصاویر مفهومی بازی، روند ضبط حرکات (Motion Capture) و بحث و گفت‌وگو با سازندگان و صداپیشگان بازی می‌شود. برای مشاهده‌ی تریلر به قسمت پایین این مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ضمن سازندگان در نظر دارند تا از تاریخ ۶ تا ۹ اکتبر (۱۴ تا ۱۷ مهر)، بتای این بازی را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *