تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

Marvel-Powers-United-ds1-670x377-constrain.jpg

D23 Expo 2017 | تماشا کنید: از عنوان Marvel Powers United VR رونمایی شد


D23 Expo 2017 | تماشا کنید: از عنوان Marvel Powers United VR رونمایی شد

Marvel Powers United VR شما را در نقش شخصیت مورد علاقه‌تان از دنیای مارول قرار می‌دهد و عنوانی انحصاری برای دستگاه واقعیت مجازی Oculus Rift می‌باشد.  شرکت مارول در طی نمایشگاه D23 Expo 2017 امروز از عنوان واقعیت مجازی جدید خود، با نام Marvel Powers United VR رونمایی کرده است. این بازی به صورت اول شخص شما را در نقش شخصیت‌های دنیای مارول قرار می‌دهد. در تریلر منتشر شده از این عنوان، شخصیت‌هایی مانند Rocket Racoon، The Incredible Hulk و Captain Marvel حضور دارند.

در این عنوان امکان تجربه بازی به صورت Co-op تا ۴ نفر وجود دارد. بازیبازان می‌توانند در مقابل شخصیت‌های منفی دنیای مارول مبارزه کنند، در ماموریت‌های مختلف شرکت کنند و یا باهم دیگر برای دریافت امتیاز بیشتر به رقابت بپردازند. به زودی در مراسم کمیک کان شخصیت جدیدی برای این عنوان معرفی خواهد شد.

در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

کیفیت ۴۸۰ | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۱۰۸۰

اخبار دیگری نیز از نمایشگاه D23 Expo 2017 منتشر شده است. شرکت مارول تریلری از مراحل ساخت عنوان Spider-Man ساخته استودیو Insomniac Games، منتشر کرده است. در اینجا می‌توانید خبر مربوط به آن را مشاهده کنید. هم‌چنین اعلام شده است شخصیت Spider-Man در فیلم Spider-Man: Homecoming، در بازی Lego Super Heroes 2 قابل بازی خواهد بود. در این نمایشگاه شرکت EA نیز از مراحل ساخت و قسمت داستانی عنوان Star Wars: Battlefront 2 تریلری منتشر کرده است که می‌توانید آن را در اینجا مشاهده کنید.

 

 

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *