تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

آیتم ویدیویی: انتظارات گیم‌شات از فصل هفتم Game of Thrones


در این بخش از آیتم‌های ویدیویی اختصاصی گیم‌شات به سراغ فصل هفتم سریال Game of Thrones رفته‌ایم و نگاهی به جالب‌ترین و مهم‌ترین تئوری‌ها و انتظارات بینندگان برای ادامه سریال خواهیم انداخت.

پیش از این در قالب یک مقاله متنی به پیش‌‌بینی‌های صورت گرفته در مورد فصل هفتم Game of Thrones پرداختیم و حال در یک آیتم ویدیویی دوست‌داشتنی به مرور اتفاقات شش فصل گذشته و تئوری‌های محبوب هواداران برای سیزده قسمت پایانی سریال می‌پردازیم.

توجه: اگر تا به امروز تمامی ۶۰ قسمت قبلی سریال Game Of Thrones را ندیده‌اید از دیدن ویدیو زیر و خواندن ادامه متن صرف نظر کنید زیرا بخشی از داستان سریال برای شما لو خواهد رفت

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

فصل هفتم سریال Game Of Thrones در هفت قسمت به صورت هفتگی از امروز پخش خواهد شد. همانطور که می‌دانید فصل هشتم سریال Game of Thrones به احتمال زیاد سال بعد پخش نخواهد شد و به‌خاطر حجم کار تولید، پخش آن به ۲۰۱۹ موکول می‌شود. از طرفی می‌دانیم که فصل هشتم قرار است تنها ۶ قسمت داشته باشد و یک بار و برای همیشه به فانتزی‌نامه دنیای وستروس در صنعت تلویزیون پایان دهد. پرسشی که در اینجا مطرح می‌شود این است که سازندگان و نویسندگان فصل هفتم را چگونه به پایان می‌رساند که مقدمات برای ورود به طوفانی‌ترین رویداد تلویزیون در سال ۲۰۱۹ آماده شود؟ در سال‌های اخیر دیده‌ایم که Game of Thrones با یک قسمت شاهکار یکی مانده به آخری به پایان هر فصل خود نزدیک شود و در قسمت پایانی به خط‌های داستانی باقی‌مانده نظم می‌دهد تا مسیر را برای ادامه دادن قصه شخصیت‌های درون این دنیا هموار سازد. آیا فصل هفت هم چنین نقشی خواهد داشت؟ می‌توانیم منتظر یک نبرد عظیم دیگر باشیم؟ پیش‌بینی ما این است که در پایان این فصل پیروز نبرد میان پادشاهان و ملکه‌ها را خواهیم دید و یکی از آن‌ها بر روی تخت آهنین خواهد نشست و البته با یک ضربه مهلک از وایت واکرها، فصل هفتم به پایان می‌رسد و نبرد بزرگ در «رویایی از بهار» (نام کتاب پایانی نغمه یخ و آتش) کلید می‌خورد.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *