تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

لیست بازی‌های پرفروش هفته گذشته در بریتانیا منتشر شد


لیست بازی‌های پرفروش هفته گذشته در بریتانیا منتشر شد و بازی Final Fantasy 12: The Zodiac Age در صدر آن قرار گرفت.

بازی Final Fantasy 12: The Zodiac Age بعد از عنوان Deus Ex: Mankind Divided، اولین بازی از شرکت «اسکوئر انیکس» (Square Enix) است که توانسته است به صدر لیست پرفروش‌ترین بازی‌ها در بریتانیا دست پیدا کند.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نیز بعد از دو هفته صدرنشینی به رتبه سوم سقوط کرده و در کمال تعجب این بازی Call of Duty: Infinite Warfare است که توانسته به جایگاه دوم برسد. بازی Overwatch هم رتبه چهارم را در اختیار دارد و فروشش نسبت به هفته گذشته ۸۲ درصد افزایش داشته است. بازی Grand Theft Auto 5  هم در رده پنجم قرار دارد و به نظر نمی‌رسد که قصدی برای ترک کرذن این لیست دشته باشد و همچنان با قدرت به فروش خودش ادامه می‌دهد!

بازی‌های Horizon: Zero Dawn ،WipEout: Omega Collection ،Minecraft: Xbox Edition ،Forza Horizon 3 و Injustice 2 نیز باقی مکان‌های خالی این جدول ده‌تایی را اشغال کرده‌اند. در هفته آینده تنها بازی بزرگی که عرضه خواهد شد، Splatoon 2 است که توانایی این را دارد که تغییراتی در این جدول ایجاد کند.

توجه داشته باشید که در لیست بازی‌های پرفروش بریتانیا میزان فروش دیجیتالی بازی‌ها لحاظ نشده است بنابراین، جایگاه بازی‌ها با توجه به فروش دیجیتالی‌ آن‌ها، چندان دقیق نیست.

  1. Final Fantasy 12: The Zodiac Age
  2. Call of Duty: Infinite Warfare
  3. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  4. Overwatch
  5. Grand Theft Auto 5
  6. Forza Horizon 3
  7. Minecraft: Xbox Edition
  8. WipEout: Omega Collection
  9. Horizon: Zero Dawn
  10. Injustice 2

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *