تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

مایکل پکتر: قیمت کنسول پلی‎استیشن ۴ به ۲۴۹ دلار و پلی‎استیشن پرو به ۳۴۹ دلار کاهش داده می‎شود


با وجود این که تا همین جای کار هم سونی سال ۲۰۱۷ را به خوبی سپری کرده است، خبرهایی حاکی از کاهش قیمت کنسول پلی‎استیشن ۴ به گوش می‎‌رسد.

سونی به غیر از بازی Gran Turismo Sport برنامه‎ای برای انتشار سایر عناوین انحصاری در این بازه از سال ندارد، به همین دلیل این بازی به نظر وظیفه سنگینی برای کمک به فروش کنسول‎های پلی‎استیشن ۴ دارد، البته اگر بازی Forza Motorsport 7 وارد میدان شود تمام معادلات به کلی تغییر خواهند کرد.

شاید این آخر هفته پلی‎استیشن ۴ مانند نینتندو سوییچ و یا حتی ایکس باکس وان از بازی‎های انحصاری زیادی بهره‎مند نشود، اما به غیر از این مورد مطمئنا پلی‎استیشن مشکلی در حفظ جایگاه خود نخواهد داشت. با توجه به سخنان تحلیلگر سایت امنیتی Wedbush، مایکل پکتر، این موضوع که کنسول‎های سونی تنها یک عنوان بازی انحصاری برای این آخر هفته دارند، مسئله بزرگی نیست و سونی به راحتی می‎تواند با کاهش قیمت کنسول‎های پلی‎استیشن ۴ و پلی‎استیشن ۴ پرو جایگاه خود را حفظ و برتری دو کنسول ایکس باکس و نینتندو سوییچ را خنثی کند. پکتر همچنین گفت:

من فکر نمی‎کنم مایکروسافت در این حد توان رقابت داشته باشد. ایکس باکس وان اس تقریبا قیمتی نزدیک به پلی‎استیشن ۴ دارد، و من فکر نمی‎کنم اصلا رقابتی بین این دو کنسول با ایکس باکس وان ایکس وجود داشته باشد. در حال حاضر کنسول ایکس باکس وان ایکس حدود ۱۰۰ دلار از کنسول پلی‎استیشن ۴ پرو گرانتر است، که در این آخر هفته با توجه به کاهش قیمت سونی قیمت این کنسول ۱۵۰ دلار از پلی‎استیشن ۴ پرو بالاتر خواهد بود. من فکر حدس می‎زنم، سونی قیمت کلی پلی‎استیشن ۴ را به ۲۴۹ دلار و قیمت پلی‎استیشن ۴ پرو را به ۳۴۹ کاهش خواهد داد، که باعث اختلاف قیمت زیاد بین این کنسول‎ها و کنسول‎های مایکروسافت می‎شود، که در نهایت باعث می‎شود که سونی با حفظ برتری قیمت در این آخر هفته جایگاه خود را حفظ کند.

کاهش قیمت ساده‎ترین کاری است که سونی برای مقابله با کنسول ایکس باکس وان ایکس می‎تواند انجام دهد، این عمل همچنین باعث کم رنگ شدن تفاوت‎های سخت‎افزاری بین پلی‎استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس می‎شود.

نظر شما درباره کنسول‎ پلی‎استیشن چیست؟ آیا شما هم با توجه به کاهش قیمت این کنسول آن را خواهید خرید؟

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *