تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

far-cry-5-art-1.jpg

مدت زمان بخش داستانی بازی Far Cry 5 توسط نویسنده آن مشخص شد


«درو هولمز» (Drew Holmes)، نویسنده بازی Far Cry 5 در مصاحبه‌ای بیان کرده است که مدت زمان بخش داستانی بازی مشابه دیگر عناوین این مجموعه خواهد بود.

نسخه سوم و چهارم مجموعه Far Cry 5 حدود پانزده ساعت گیم‌پلی داستانی داشتند، که البته مقدار زیادی گشت و گذار در محیط بزرگ بازی را نیز می‌توان به آن اضافه کرد. از این رو اگر به دنبال تجربه بخش داستانی بازی Far Cry 5 هستید، با محتوای زیادی روبه‌ رو خواهید شد.

در ابتدا شایعه این وجود داشت که این عنوان در غرب وحشی جریان دارد ولی یوبی‌سافت اعلام کرد که Far Cry 5 در زمان حال جریان دارد. در Far Cry 5 با یک فرقه مذهبی متعصب و بی‌رحم روبه رو خواهید شد و باید به همراه چند تن از افراد هم‌عقیده خود، این گروه وحشی را از بین ببرید.

داستان این بازی در شهر ساختگی «هوپ کانتی» (Hope County) در مونتانا اتفاق می‌افتد، جایی که شخصیت اصلی باید علیه یک فرقه مذهبی مبارزه کنند. این فرقه مذهبی که رهبری آن بر عهده مردی به نام «جوزف سید» (Joseph Seed) بوده، در حال به تصرف درآوردن بخش‌هایی از هوپ کانتی است.

بازی Far Cry 5 ویژگی‌های دارد که با دیگر عناوین این سری متفاوت هستند؛ در این نسخه شما می‌توانید شخصیت اصلی داستان را شخصی‌سازی کنید و حتی جنسیت او را مشخص کنید. دیگر ویژگی این نسخه حذف شدن مینی مپ و برچ‌های رادیویی از بازی است.

بازی Far Cry 5 در ماه فوریه برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر می‌شود.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *