تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

پیشنمایش قسمت دوم فصل هفت سریال Game of Thrones منتشر شد


بعد از مدت‌های انتظار قسمت اول از فصل هفتم سریال Game of Thrones امروز پخش شده و همان‌طور که انتظار می‌رفت، توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

سریال در پیشبرد داستان هیچ تعللی نکرده و در قسمت اول مشاهده کردیم که یورون گریجوی، طبق انتظارات طرفداران به نیروهای سرسی و جیمی ملحق می‌شود. با این کار یورون کمی تعادل بین نیروهای سرسی و دشمنان او برقرار خواهد شد. موضوعی که جیمی نیز با آن مشکل دارد همین است؛ جیمی راهی برای پیروز شدن در نبردهای پیش رو نمی‌بیند. آریا استارک، شخصیت مورد علاقه خیلی از طرفداران، هدف نهایی خودش را انتخاب کرده است و قصد دارد هر چه سریع‌تر از شر سرسی راحت شود. البته به نظر می‌رسد که اوضاع برای جان به خوبی پیش نمی‌رود؛ جان قصد دارد تا نیروهایش برای نبرد با وایت‌ وایکرها آماده کند ولی سانسا به دنبال انتقام است.

در این تریلر کوتاه ما تعدادی از شخصیت اصلی را می‌بینیم ولی تریلر چیز زیادی از قسمت دوم سریال Game of Thrones لو نمی‌دهد. شما می‌توانید این تریلر را در پایین تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در اواخر این تریلر خواهید دید که اوضاع پیتر بیلیش یا همان «انگشت کوچک» (Littlefinger) خوب نیست که مطمئنا این موضوع شما را خوشحال خواهد کرد. با توجه به این موضوع که فصل هفتم سریال Game of Thrones تنها شامل هفت قسمت می‌شود و با پخش شدن قسمت اول آن، سریال Game of Thrones به پایان خودش بسیار نزدیک‌ است.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *