تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

blade_runner_2049.jpg

تماشا کنید: دومین تریلر از فیلم Blade Runner 2049 منتشر شد


اولین تریلر از فیلم Blade Runner 2049 دو ماه پیش منتشر شد و حالا سازندگان تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده‌اند، تریلری که شامل جزئیات بیشتر می‌شود.

این تریلر نسبت به اولین تریلر منتشر شده از فیلم Blade Runner 2049 جرئیات بیشتری را نشان می‌دهد که ممکن است برای بعضی از افراد داستان فیلم را اسپویل کند.

می‌توانید این تریلر را در پایین تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

شما همچنین می‌توانید خلاصه داستانی که پیش از این منتشر شده بود را در زیر بخوانید:

داستان فیلم Blade Runner 2049 نزدیک به ۳۰ سال پس از اتفاقات فیلم اول رخ می‌دهد. جایی که یک بلید رانر جدید، افسر کی، یک راز مخفی شده را کشف می‌کند که می‌تواند جامعه را به آشوب بکشاند. این اکتشاف، او را وارد سفری برای یافتن دکارد می‌کند، یک بلید رانر سابق که سال‌هاست ناپدید شده است.

در کنار گاسلینگ و فورد، بازیگرانی همچون «جرد لتو» (Jared Leto)، «رابین رایت» (Robin Wright) و «دیو باتیستا» (Dave Bautista) نیز در فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. کارگردانی این فیلم برعهده «دنی ویلنوو» (Denis Villeneuve) است که آثاری همچون «زندانیان» (Prisoners)، «ورود» (Arrival) و «دشمن» (Enemy) را در کارنامه دارد.

فیلم Blade Runner 2049 در تاریخ «۶ اکتبر ۲۰۱۷» مصادف با «۱۴ مهر ۱۳۹۶» در سینماهای آمریکا به نمایش در خواهد آمد و باید دید تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *