تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

مدیرعامل کوالکام: شبکه ۵G از ۲۰۱۹ به بهره برداری تجاری می رسد


نسل پنجم شبکه های موبایلی با سرعت بی مثالشان در راه هستند، اما هم اکنون این سوال مطرح می شود که چنین شبکه هایی دقیقا چه زمانی از راه می رسند؟

Steve Mollenkopf مدیرعامل کوالکام در این رابطه به شرکت کنندگان کنفرانس هم اندیشی فورچون در آسپن کلورادو گفت:

مطمئنا در سال ۲۰۱۹ شبکه ۵G را خواهید دید.

گفتنی است نسل پنجم شبکه های ارتباط موبایلی قادر است دیتا را با سرعتی به مراتب بیشتر از شبکه های وای فای خانگی یا شبکه های کابلی قدیمی و کُند منتقل نماید و سرعت هایی در مقیاس گیگابیت داشته باشد.

البته که هر فردی تمایل دارد به سریع ترین شبکه ها دسترسی پیدا کند اما تابحال هیچ بازه زمانی مشخصی برای تجاری سازی ۵G مشخص نشده بود. حتی یک سال پیش خود Mollenkopf پیش بینی کرده بود که این شبکه تا سال ۲۰۲۰ آماده استفاده نخواهد بود اما او در اظهار نظری جدید مدعی شده که مردم با سرعتی بسیار زیاد به سمت این تکنولوژی در حرکت هستند.

ویدیو اصلی ترین عامل در تسریع تجاری سازی ۵G است

علاوه بر این، صنایع بسیاری هستند که به استفاده از ۵G تمایل دارند و از آن جمله می توان به خودروسازی ها و همچنین سیستم بهداشت و درمان اشاره نمود.

می خواهید بدانید اصلی ترین عامل در سرعت بخشیدن به این فرایند چیست؟ ویدیو. این روزها مردم بیشتر از هر زمان دیگری تمایل دارند که روی اسمارت فون های خود با نمایشگرهای بزرگ شان ویدیو تماشا کنند و این مساله قطعا نیازمند در اختیار داشتن پهنای باند زیاد است.

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *