تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

نمرات فصل هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد


بعد از مدت‌ها انتظار، سرانجام اولین قسمت از هفتم سریال Game of Thrones منتشر شد و حالا منتقدین دست به کار شده و شروع به بررسی این قسمت کرده‌اند.

با توجه به امتیازات منتشر شده از قسمت اول فصل هفتم می‌شود حدس زد که سازندگان توانسته‌اند انتظارات را برآورده کرده و در بزرگ‌تر کردن جنبه‌های مختلف سریال موفق عمل کنند. البته تا این لحظه هیچکدام از منتقدین به این قسمت نمره کامل نداده است.

«دن فاینبرگ» (Dan Fienberg)، منتقد سایت هالیوود ریپورتر این فصل را اینگونه توصیف می‌کند:

 سریال‌های کمی وجود دارد که بتوانند همانند قسمت آخر فصل ششم سریال Game of Thrones بینندگان هیجان‌زده کنند و سریال بسیار کمتری هستند که انتظار برای آن‌ها به این اندازه جالب و دوست داشتنی باشد. موضوع ناراحت کننده این است که زمستان فرا رسیده است و پایان این سریال نزدیک است.

لیز شانون میلر منتقد سایت ایندی‌وایر نیز در مورد فصل جدید سریال بازی تاج و تخت بیان کرد:

سریال Game of Thrones مثل همیشه بینندگان را گیج و سردرگم می‌کند و باز هم نشان داد که از افراد ضعیف متنفر است ولی اجازه پیروزی‌های کوچک را می‌دهد. این سریال مانند یک چیزبرگر بسیار خوشمزه است و انتظار برای دیدن ادامه آن کار بسیار سختی است.

شما می‌توانید امتیازات منتشر شده را در پایین مشاهده کنید:

The Hollywood Reporter 80%
میانگین نمرات ۷۷%

تنها دوازده قسمت تا پایان کلی سریال Game of Thrones باقی مانده که سهم هر فصل شش قسمت است. فصل هفتم هم‌اکنون در حال پخش است ولی هنوز تاریخ پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones مشخص نیست.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘


ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *