تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

telegram.png

نمرات فیلم Dunkirk منتشر شد؛ حماسه‌ای دیگر از نولان


فیلم Dunkirk که به وسیله کریستوفر نولان ساخته شده است با تمامی عناوین دیگری که در تابستان اکران خواهند شد فرق دارد و یک شاهکار واقعی است.

بر اساس نقدهای منتشر شده تا به این لحظه، کریستوفر نولان باری دیگر شاهکاری فراموش نشدنی خلق کرده است؛ فیلم Dunkirk توانسته نظر مثبت تمامی منتقدین و بینندگان را جلب کند.

مجله گاردین، ورایتی، هالیوود ریپورتر، تلگراف، اینترتیمنت ویکلی، امپایر و توتال فیلم همگی به فیلم Dunkirk نمره کامل داده‌اند و در پایین شما می‌توانید خلاصه‌‌ای از نظرات منتقدین معروف در مورد این عنوان را بخوانید.

جین کروتر از سایت توتال فیلم:

شگفت‌انگیز، هیجانی و عاطفی؛ فیلم Dunkirk اثری با اعتماد به نفس و جسور است که ارزش این را دارد که چندین بار آن را تماشا کنید، به خصوص در سینماهای آی‌مکس.

کریس ناشاواتی از اینترتیمنت ویکلی:

Dunkirk یک اثر سینمایی بسیار پرهینه است که می‌توان آن را هنر واقعی خطاب کرد. باید اعتراف کنم که این فیلم بهترین تصویربرداری سال را نیز دارد.

دنیل کروپا از IGN:

Dunkirk یک فیلم جنگی بسیار بزرگ، نوآورانه و غیر متعارف است که غالبا بیننده را مبهوت خود می‌کند.

آلونسو دورالد از سایت The Wrap:

نولان فیلمی ساخته است که تمامی جنبه‌هایش پر از احساسات مختلف است. این فیلم قلب و ذهن شما را هدف قرار می‌دهد و توسط دستگاه عصبی مرکزی بر تمام وجودتان غالب خواهد شد.

پیتر دبورج از سایت ورایتی:

Dunkirk همان فیلمی است که طرفداران انتظار داشتند نولان موفق به ساخت آن شود. البته نولان به عنوان فردی شناخته می‌شود که در ساخت آثار فانتزی تبحر دارد و Dunkirk اولین کار او بر اساس یک واقعه تاریخی است.

میانگین نمرات فیلم Dunkirk تا به این لحظه ۹۷ از ۱۰۰ است.

Entertainment Weekly 100%

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘


ad

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *