تکنولوژی فکر ، اخبار تکنولوژی ، تکنولوژی روز ، تکنولوژی

با تکنولوژی روز زندگی کنید

assassins-creed-origins-combat-2.jpg

تماشا کنید: اطلاعاتی جدید از سیستم مبارزات بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد


تماشا کنید: اطلاعاتی جدید از سیستم مبارزات بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد

چندی پیش اطلاعاتی جدید از سیستم مبارزات بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد که جزئیات + تریلر آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Origins، در طول کنفرانس یوبی سافت و در رویداد E3 2017، به طور رسمی معرفی شد و ویدئو‌ ها و اطلاعات جدید آن در دسترس همگان قرار گرفت. طبق این اطلاعات جدید، جدیدترین نسخه این سری بازی مشهور، با استراحتی یک ساله، قرار است با پایبند بودن به ریشه‌های آن، تغییرات زیادی در بازی ایجاد کند و ما تا الان، شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بودیم.

یکی از این پیشرفت‌ها که به تازگی اطلاعات جدید آن منتشر شده است، سیستم مبارزات Assassin’s Creed Origins است که تغییرات زیادی را به خود دیده است.

همان طور که به یاد دارید، در نسخه‌های پیشین این بازی، سیستم مبارزات آن، به طوری بوده که وقتی شخصیت اصلی در بین تعدادی از دشمنان قرار می‌گرفت، یک مبارزه دو نفره در بین شخصیت اصلی و یکی از دشمنان صورت می‌گرفت و نزدیک ترین فرد در بین دشمنان، به این نبرد دعوت می‌شد. در نتیجه ما شاهد نبرد ها و حمله‌های همزمان از سوی دشمنان نبودیم و شاید هم همین مهم، دلیل آسان بودن مبارزات در بازی بود.

اما طبق جدید ترین اطلاعات در رابطه سیستم مبارزات بازی Assassin’s Creed Origins ، اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، کارگردان بازی، صحبت‌هایی در مورد این سیستم ارائه کرده است که در ویدئو جدید آن مشاهده خواهید کرد. طبق این گفته‌ها، مبارزات بازی از سیستمی با نام Hitbox پشتیبانی می‌کنند. این سیستم، مکعب‌هایی به سرتاسر بدن شخصیت‌ها متصل می‌کند و در واقع نامرئی هستند. این مکعب‌ها، این توانایی را دارند که برخورد ضربات به شخصیت اصلی، حملات و تمامی واکنش‌ها را به صورت زنده کنترل کنند. در نتیجه، در بازی، نوع سلاح‌ ها و قدرت آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است و به گونه ای، این مبارزات به سیستم مبارزات بازی‌های هک‌اند‌اسلش شبیه شده است.

اسماعیل در این صحبت ها ادامه می‌دهد که، سیستم مبارزات از دو نوع حملات سنگین و حملات سریع پشتیبانی می‌کنند. به طوری که شما در یک نبرد، می‌بایست با یک زمان‌بندی دقیق، حملات دشمنان خود را آنالیز یا کنترل کنید تا با حمله سریع و یک‌دفه ای آن ها رو به رو نشوید. همچنین قدرت و تجهیزات و البته سطح دشمنان شما از اهیمت بسیاری برخوردار خواهند بود. پس اگر بدون در نظر گرفتن موارد ذکر شده، نبرد سختی را آغاز کنید، بدون شک با شکست مواجه خواهید شد و شما برای پیروزی، به دقت و تمرکز بالایی نیاز خواهید داشت.

با توجه به گفته‌های اشرف اسماعیل، دشمنان درون بازی، از تنوع بسیار خوبی برخوردار خواهند بود و احتمالا طی گذشت مدت زمان بسیار زیادی، تکراری خواهند شد که بسیار امیدوار کننده است. این دشمنان به دسته‌های مختلفی تقسیم خواهند شد که شما برای مبارزه با هر کدام از آن ها، به توانایی‌های خاصی نیاز خواهید داشت. همان طور که گفتیم این دشمان با تنوع بالایی در بازی وجود دارند که می‌توان به برخی از آن ها مانند، دشمنان وحشی ، شکارچیان درون بازی، سربازان حرفه ای و قدرتمند و … اشاره کرد. بدون شک در آینده، جزئیات این دشمنان بازی، منتشر خواهد شد.

در بازی Assassin’s Creed Origins ، زمین‌ها و مکان‌های مبارزه ای مخصوص وجود دارند که شما در آن ها، به نبرد با باس‌فایت‌ها یا بزرگان جنگ، خواهید رفت. بدون شک نبرد در این زمین‌های مبارزه، هیجان و انگیزه شما را برای نبرد بیشتر خواهد کرد و جو آن ها، به خوبی مانند جو زمین‌های مبارزه ای واقعی، شبیه سازی شده است. برای اولین بار، یکی از مکان‌های مبارزه بازی در رویداد E3 2017 به نمایش گذاشته شد که شخصیت اصلی، با تلاش و دقت فراوان و تشویق مردم حاضر در زمین مبارزه، توانست باس‌فایت مورد نظر را شکست دهد. زمین‌های مبارزه، در ابتدا در قسمت داستانی بازی به شما معرفی خواهند شد و این زمین ها هم، از تنوع قابل توجه ای برخوردار هستند و شما، تجربه جدیدی در زمین‌های بزرگ یا کوچک کسب خواهید کرد.

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Origins، در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری، مصادف با ۵ آبان ماه، برای پلفترم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

ویدئو معرفی و اطلاعات جدید سیستم مبارزات بازی Assassin’s Creed Origins، در ادامه قابل مشاهده است:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

دسته

تکنولوژی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *